XV. Vízitúra Kupa – 2016. június 18. Egységek száma: 109 Indulók száma: 193
6. RábaLapátolás
Abszolút eredmény
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely. KAT_LIST
142 K-2 Fekete Csenge Angyal Villő     KDSE/Szigethalom 14:00:45 15:41:27 01:40:42 1 TK-N1-50–
128 TK-F2 Fehér László Sándor Tamás     Kiskunlacháza DSE 14:00:00 15:41:32 01:41:32 1 TK-F1-50–
37 SEAK-F1 Bacsa György       Agárd 14:00:20 15:43:55 01:43:35 1 TK-F1-50+
62 TK-F1-50– Németh Géza       Temesvár 14:13:20 15:58:36 01:45:16 1 TK-N1-50+
38 SEAK-F1 Benke Kálmán       Szentendre 14:04:45 15:51:46 01:47:01 2 SEAK-F1
135 K-2 Belecciu Mihail Cernescu Marius     Temesvár 14:17:20 16:05:24 01:48:04 2 SEAK-N1
29 TC-F2 Pataki András Farkas Péter     Pörnyeszi Team 14:12:10 16:00:24 01:48:14 1 TK-F2
161 TK-F1-50+ Őri Zsolt       Szombathely 14:02:03 15:50:33 01:48:30 1 TK-N2
44 TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián     GANZ-HASE 14:12:10 16:00:51 01:48:41 2 TK-V2
129 TK-F1-50– Péter Zsolt       WeKing SKKE 14:05:45 15:55:11 01:49:26 2 K-1
64 TK-F1-50– Sebastian Iovanel       Temesvár 14:05:15 15:54:56 01:49:41 3 K-2
11 TC-F2 Angyal Henrik Balogh Gábor     KDSE/Szigethalom 14:09:12 15:59:03 01:49:51 3 C-1
188 TK-F1-50+ Vince Róbert       Mekler László ITSE 14:05:30 15:55:27 01:49:57 2 TC-1
3 TK-V2 Nagy Szilvia Szalai József     Törökbánya 14:14:58 16:05:30 01:50:32 1 TC-F2
411 TC-3 Polgár Ferenc Fábián Gergő  Virág Attila   Szanazug 14:01:52 15:52:45 01:50:53 1 TC-N2
27 SEAK-F1 Skoda Tamás       Kormorán KE 14:01:40 15:52:37 01:50:57 3 TC-V2
71 TC-3 Kószás Estilla Nagy Peter Faltusz Róbert   Faltusz Team – Győr 14:15:20 16:07:30 01:52:10 2 TC-3
50 TC-4 Víg Géza ifj. Metzger Tibor Gyömbér Zsolt Csapó Balázs Szigetszentmiklósi VSE 14:02:32 15:56:15 01:53:43 1 TC-4
195 K-1 Pfeiffer Dániel       Nagygeresd 14:26:12 16:21:14 01:55:02 1 Kajak Senior
67 TC-F2 Szabó Attila Denke Sándor     Kiskunlacháza DSE 14:12:34 16:07:50 01:55:16 4 Családi kenu
133 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs   WeKing SKKE 14:18:30 16:14:50 01:56:20 3 Családi kajak
143 TK-F2 Neumann Gergő Kristóf Tibor     Mekler László ITSE 14:02:22 15:59:03 01:56:41 2 Kajak Junior
92 TC-F2 Horák Attila Kovács József     Kiskunlacháza DSE 14:12:20 16:09:03 01:56:43 5 FTC-1
144 SEAK-F1 Szekeres Miklós       Székesfehérvár 14:06:20 16:03:15 01:56:55 4 FTC-2-3-4
123 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     Kiskunlacháza DSE 14:06:05 16:03:18 01:57:13 1 FTK-1-2
91 TK-F2 Geönczeöl Gáspár Geönczeöl Péter     MVM-Óbuda 14:01:28 15:58:54 01:57:26 3 Egyéb
17 TC-V2 Aipliné Tóth Ilona Aipli Sándor     Kiskunlacháza DSE 14:10:00 16:07:54 01:57:54 2
28 TC-V2 Varga Béla Hargitai Katalin     Dunakiliti 14:08:32 16:07:20 01:58:48 3
111 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula     Kiskunlacháza DSE 14:13:30 16:12:21 01:58:51 4
130 Családi kenu Horváth Attila Horváth Zsombor Horváth László   WeKing SKKE 14:20:00 16:19:25 01:59:25 1
170 Kajak Senior Bedi Tamás       Kormorán KE 14:26:50 16:26:18 01:59:28 1
12 TK-F1-50– Karsza László       Hírös – Kecskemét 14:11:10 16:11:36 02:00:26 4
68 Kajak Senior Mézes Péter       WeKing SKKE 14:01:45 16:03:08 02:01:23 2
149 K-1 Körmendi László       Bajai Spartacus SC – Baja 14:00:36 16:02:05 02:01:29 2
132 Egyéb Horváthné Kovács Katalin Horváth Antal     Kiskunlacháza DSE 14:19:15 16:21:14 02:01:59 1
7 TC-F2 Csimma Roland Jeney László     Kiskunlacháza DSE 14:19:54 16:22:00 02:02:06 6
185 Egyéb Tóth János       Csepel 14:09:50 16:11:58 02:02:08 1
139 TK-F2 Schrauf István Schrauf Zsombor     Mekler László ITSE 14:10:48 16:13:46 02:02:58 4
65 TC-V2 Szatmári József (+Fifi) Salzer Tünde     Mosonmagyaróvári VSE 14:13:48 16:16:51 02:03:03 5
118 TC-3 Lajtafalvi Tamás Bodnár Judit Barbai Kristóf    Kék Bálna SE – Veszprém 14:18:45 16:22:19 02:03:34 4
171 FTC-2-3-4 Késmárky Máté Zsigovits Krisztián Gérnyi Péter   Kormorán KE 14:21:12 16:25:25 02:04:13 1
79 TC-4 Morvai Andrea Klszák Tamásné Nagy Zsolt Klszák Tamás K-N Team – Dömsöd 14:19:35 16:23:53 02:04:18 2
8 SEAK-F1 Schnitzer Zoltán       Mosonmagyaróvár 14:03:41 16:08:00 02:04:19 5
69 TC-4 Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Szomor Julianna Szikora Tibor Kiskunlacháza DSE 14:12:41 16:17:45 02:05:04 3
137 SEAK-F1 Lőrincz Csaba       Szigetszentmiklósi VSE 14:04:55 16:11:50 02:06:55 6
167 FTC-2-3-4 Bálint László Gergye József Poór Andrea   Kormorán KE 14:16:03 16:23:11 02:07:08 2
168 TC-V2 Bálint Zsolt Derzsó Diána     Kormorán KE 14:17:03 16:24:39 02:07:36 6
163 TC-F2 Tóth Roland Németh Attila     WeKing SKKE 14:12:58 16:20:50 02:07:52 7
155 SEAK-F1 Németh Zoltán       WeKing SKKE 14:07:00 16:14:58 02:07:58 7
104 SEAK-F1 Czibor Krisztián       KUVIK-Komárom 14:14:38 16:23:40 02:09:02 8
124 Kajak Senior Ladó Miklós       Velem 14:16:48 16:25:54 02:09:06 3
230 TK-V2 Varga Ilona Lukács László     Honvéd Auróra SE 14:03:05 16:12:40 02:09:35 2
89 FTC-2-3-4 Nagy Attila Kató Zoltán Kató Dávid   Győr 14:16:20 16:26:42 02:10:22 3
13 TK-V2 Bak Istvánné Bak István     Kiskunlacháza DSE 14:12:51 16:23:32 02:10:41 3
86 TK-F1-50+ Szecsődi András       Tatabánya 14:07:40 16:18:23 02:10:43 3
110 TC-V2 Rapcsák László Ádán Dorottya     Kiskunlacháza DSE 14:10:31 16:21:59 02:11:28 7
120 TC-4 Farkas Gábor Talpai Melonda Farkas András Farkas Balázs Kaposvár 14:15:30 16:27:08 02:11:38 4
140 FTC-2-3-4 Kristóf József Schrauf László     Mekler László ITSE 14:15:07 16:27:35 02:12:28 4
115 TC-V2 Rell Lajos Szűcs Edit     Szigetszentmiklósi VSE 14:14:00 16:26:32 02:12:32 8
116 TC-V2 Várnai Krisztián Regele Barbara     VíziVándor/Duna SZTK Budapest 14:07:16 16:22:37 02:15:21 9
134 SEAK-F1 Tóth Norbert       Körmend 14:04:20 16:19:45 02:15:25 9
165 Családi kenu Meskó Krisztián Porpáczi Melinda ifj. Meskó Krisztián   Kormorán KE 14:22:13 16:38:14 02:16:01 2
145 TC-V2 Mézesné Szabó Katalin Mézes Pál     WeKing SKKE 14:15:50 16:33:37 02:17:47 10
151 TC-1 Szép Balázs       Bayou Bonho 14:33:25 16:52:09 02:18:44 1
106 TK-F1-50+ Mojzes Ákos       KUVIK-Komárom 14:14:20 16:33:14 02:18:54 4
131 FTC-2-3-4 Péter János Sófalvi János Péter Ábrahám   WeKing SKKE 14:17:35 16:36:44 02:19:09 5
164 TC-V2 Kovács Péter Major Mónika     Bereki Bárkás Egylet 14:07:55 16:27:27 02:19:32 11
114 TK-V2 Tompa László Tompa Lászlóné     Zalaegerszeg 14:11:22 16:32:05 02:20:43 4
166 FTC-2-3-4 Kozó Noémi Kozó József     Kormorán KE 14:19:45 16:40:42 02:20:57 6
113 TK-V2 Lőrincz Endre Lőrincz Endréné     Vonyarcvashegy 14:10:38 16:32:15 02:21:37 5
159 TC-F2 Kolman Norbert Kozó Roland       14:07:10 16:28:56 02:21:46 6
160 SEAK-F1 Horváth Zsolt       Vaillant Shop Szombathely 14:14:50 16:36:56 02:22:06 10
88 TC-3 Ésik Tibor Dienes András Zag Lívia   Panzer Division Hunyadi – Körmend 14:17:50 16:40:12 02:22:22 5
117 TC-1 Várnai Tibor       Zalaegerszeg 14:06:30 16:29:34 02:23:04 2
97 TK-V2 Horváth Csaba Czibor Noémi     KUVIK-Komárom 14:11:00 16:36:16 02:25:16 6
169 TC-F2 Horváth Zoltán Horváth Bálint     Szombathely 14:24:00 16:53:55 02:29:55 7
126 TK-F1-50+ Szabó Zsolt       Magyarlak 14:29:12 16:59:43 02:30:31 5
158 TK-F1-50+ Szakály György       Körmend 14:04:32 16:41:27 02:36:55 6
121 TC-F2 Sásdi László Denke Róbert     VíziVándor 14:11:33 16:48:35 02:37:02 8
154 SEAK-F1 Gerencsér Máté       Körmend 14:04:17 16:41:33 02:37:16 11
162 TC-V2 Horváth Péter  Kiss Barbara     Körmend 14:13:09 16:53:45 02:40:36 12
148 TC-N2 Bödör Ágnes Dévényi Dalma     VíziVándor 14:06:44 16:48:20 02:41:36 1
157 TC-1 Tahin Péter       Körmend 14:02:55 16:48:10 02:45:15 3
156 TC-1 Blazovits Zoltán       WeKing SKKE 14:02:46 16:48:10 02:45:24 4
119 TC-V2 Budai Zoltán Budainé Harcos Nikolett     Kék Bálna SE – Veszprém 14:00:36 16:48:28 02:47:52 13
153 TK-F2 Széplaki Tamás Hodossy Sándor     Körmend 14:03:53 16:55:30 02:51:37 5
122 FTC-2-3-4 Gálffy Áron Szetei Adél Beatrix     VRSSE Szombathely 14:34:20 17:30:00 02:55:40  
147 Kajak Senior Kézdi Gábor       Szigetszentmiklósi VSE 14:03:23 16:59:20 02:55:57 4
152 TC-F2 Nagy Csaba Horváth Balázs     Vágtázó Kenutábor 14:32:35 17:30:00 02:57:25  
138 TC-F2 Horváth Csaba Klemencz Henrik     DR-VTSZ 14:28:10 17:30:00 03:01:50  
94 Egyéb Kőhalmi Péter       KUVIK-Komárom 14:18:20 17:30:00 03:11:40 1
103 TC-F2 Pohlmüller Csaba Babják Csaba     KUVIK-Komárom 14:18:10 17:30:00 03:11:50  
96 TC-F2 Váli Gábor Zsugya Lóránt     KUVIK-Komárom 14:18:00 17:30:00 03:12:00  
58 FTC-1 Bokor István       Körmend 13:30:00 16:48:35 03:18:35 1
87 TC-V2 Sárdi Anett Rácz Norbert     Tatabánya 14:09:00 17:30:00 03:21:00  
136 TK-F1-50+ Potondi László       Szigetszentmiklósi VSE 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
204 TK-F1-50+ Kopcsik Gábor       Margitsziget Építők 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  SEAK-F1 Fekete István       Szigethalom 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  Egyéb Papp Kata       Döbörhegy 13:00:00 17:30:00 04:30:00 1
93 TK-N1-50+ Kolonics Szilvia       Budapest 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
141 FTC-2-3-4 Homolovics Károly Kakas Matyi Kakas Hajni   VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  TC-1 Bártfai Zsombor       Weking SKKE 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-2-3-4 Vass János Kuszer Gábor     VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Balaton Nauszika Winkler Péter     VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Homolovics Máté       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Kocsis István       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Kocsis Péter       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Paulkovics Róbert       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTK-1-2 Balaton Rudolf       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00 1
Családi kenu
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
130 Családi kenu Horváth Attila Horváth Zsombor Horváth László   WeKing SKKE 14:20:00 16:19:25 01:59:25 1
165 Családi kenu Meskó Krisztián Porpáczi Melinda ifj. Meskó Krisztián   Kormorán KE 14:22:13 16:38:14 02:16:01 2
Egyéb kategóriák
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
132 Egyéb Horváthné Kovács Katalin Horváth Antal     Kiskunlacháza DSE 14:19:15 16:21:14 02:01:59 1
185 Egyéb Tóth János       Csepel 14:09:50 16:11:58 02:02:08 1
94 Egyéb Kőhalmi Péter       KUVIK-Komárom 14:18:20 17:30:00 03:11:40 1
  Egyéb Papp Kata       Döbörhegy 13:00:00 17:30:00 04:30:00 1
Friss túrázó egyes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
58 FTC-1 Bokor István       Körmend 13:30:00 16:48:35 03:18:35 1
  FTC-1 Homolovics Máté       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Kocsis István       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Kocsis Péter       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-1 Paulkovics Róbert       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Friss túrázó kenu 2-3-4 Open
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
171 FTC-2-3-4 Késmárky Máté Zsigovits Krisztián Gérnyi Péter   Kormorán KE 14:21:12 16:25:25 02:04:13 1
167 FTC-2-3-4 Bálint László Gergye József Poór Andrea   Kormorán KE 14:16:03 16:23:11 02:07:08 2
89 FTC-2-3-4 Nagy Attila Kató Zoltán Kató Dávid   Győr 14:16:20 16:26:42 02:10:22 3
140 FTC-2-3-4 Kristóf József Schrauf László     Mekler László ITSE 14:15:07 16:27:35 02:12:28 4
131 FTC-2-3-4 Péter János Sófalvi János Péter Ábrahám   WeKing SKKE 14:17:35 16:36:44 02:19:09 5
166 FTC-2-3-4 Kozó Noémi Kozó József     Kormorán KE 14:19:45 16:40:42 02:20:57 6
122 FTC-2-3-4 Gálffy Áron Szetei Adél Beatrix     VRSSE Szombathely 14:34:20 17:30:00 02:55:40  
141 FTC-2-3-4 Homolovics Károly Kakas Matyi Kakas Hajni   VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-2-3-4 Vass János Kuszer Gábor     VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
  FTC-2-3-4 Balaton Nauszika Winkler Péter     VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Friss túrázó kajak egyes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
  FTK-1-2 Balaton Rudolf       VíziVándor 13:00:00 17:30:00 04:30:00 1
Verseny kajak kettes Open
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
142 K-2 Fekete Csenge Angyal Villő     KDSE/Szigethalom 14:00:45 15:41:27 01:40:42 1
135 K-2 Belecciu Mihail Cernescu Marius     Temesvár 14:17:20 16:05:24 01:48:04 2
Kajak férfi egyes 50 felett
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
170 Kajak Senior Bedi Tamás       Kormorán KE 14:26:50 16:26:18 01:59:28 1
68 Kajak Senior Mézes Péter       WeKing SKKE 14:01:45 16:03:08 02:01:23 2
124 Kajak Senior Ladó Miklós       Velem 14:16:48 16:25:54 02:09:06 3
147 Kajak Senior Kézdi Gábor       Szigetszentmiklósi VSE 14:03:23 16:59:20 02:55:57 4
Tengeri kajak férfi egyes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
37 SEAK-F1 Bacsa György       Agárd 14:00:20 15:43:55 01:43:35 1
38 SEAK-F1 Benke Kálmán       Szentendre 14:04:45 15:51:46 01:47:01 2
27 SEAK-F1 Skoda Tamás       Kormorán KE 14:01:40 15:52:37 01:50:57 3
144 SEAK-F1 Szekeres Miklós       Székesfehérvár 14:06:20 16:03:15 01:56:55 4
8 SEAK-F1 Schnitzer Zoltán       Mosonmagyaróvár 14:03:41 16:08:00 02:04:19 5
137 SEAK-F1 Lőrincz Csaba       Szigetszentmiklósi VSE 14:04:55 16:11:50 02:06:55 6
155 SEAK-F1 Németh Zoltán       WeKing SKKE 14:07:00 16:14:58 02:07:58 7
104 SEAK-F1 Czibor Krisztián       KUVIK-Komárom 14:14:38 16:23:40 02:09:02 8
134 SEAK-F1 Tóth Norbert       Körmend 14:04:20 16:19:45 02:15:25 9
160 SEAK-F1 Horváth Zsolt       Vaillant Shop Szombathely 14:14:50 16:36:56 02:22:06 10
154 SEAK-F1 Gerencsér Máté       Körmend 14:04:17 16:41:33 02:37:16 11
  SEAK-F1 Fekete István       Szigethalom 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Túra kenu férfi egyes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
151 TC-1 Szép Balázs       Bayou Bonho 14:33:25 16:52:09 02:18:44 1
117 TC-1 Várnai Tibor       Zalaegerszeg 14:06:30 16:29:34 02:23:04 2
157 TC-1 Tahin Péter       Körmend 14:02:55 16:48:10 02:45:15 3
156 TC-1 Blazovits Zoltán       WeKing SKKE 14:02:46 16:48:10 02:45:24 4
  TC-1 Bártfai Zsombor       Weking SKKE 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Túra kenu hármas Open
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
411 TC-3 Polgár Ferenc Fábián Gergő  Virág Attila   Szanazug 14:01:52 15:52:45 01:50:53 1
71 TC-3 Kószás Estilla Nagy Peter Faltusz Róbert   Faltusz Team – Győr 14:15:20 16:07:30 01:52:10 2
133 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs   WeKing SKKE 14:18:30 16:14:50 01:56:20 3
118 TC-3 Lajtafalvi Tamás Bodnár Judit Barbai Kristóf    Kék Bálna SE – Veszprém 14:18:45 16:22:19 02:03:34 4
88 TC-3 Ésik Tibor Dienes András Zag Lívia   Panzer Division Hunyadi – Körmend 14:17:50 16:40:12 02:22:22 5
Túra kenu négyes Open
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
50 TC-4 Víg Géza ifj. Metzger Tibor Gyömbér Zsolt Csapó Balázs Szigetszentmiklósi VSE 14:02:32 15:56:15 01:53:43 1
79 TC-4 Morvai Andrea Klszák Tamásné Nagy Zsolt Klszák Tamás K-N Team – Dömsöd 14:19:35 16:23:53 02:04:18 2
69 TC-4 Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Szomor Julianna Szikora Tibor Kiskunlacháza DSE 14:12:41 16:17:45 02:05:04 3
120 TC-4 Farkas Gábor Talpai Melonda Farkas András Farkas Balázs Kaposvár 14:15:30 16:27:08 02:11:38 4
Túra kenu férfi kettes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
29 TC-F2 Pataki András Farkas Péter     Pörnyeszi Team 14:12:10 16:00:24 01:48:14 1
44 TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián     GANZ-HASE 14:12:10 16:00:51 01:48:41 2
11 TC-F2 Angyal Henrik Balogh Gábor     KDSE/Szigethalom 14:09:12 15:59:03 01:49:51 3
67 TC-F2 Szabó Attila Denke Sándor     Kiskunlacháza DSE 14:12:34 16:07:50 01:55:16 4
92 TC-F2 Horák Attila Kovács József     Kiskunlacháza DSE 14:12:20 16:09:03 01:56:43 5
7 TC-F2 Csimma Roland Jeney László     Kiskunlacháza DSE 14:19:54 16:22:00 02:02:06 6
163 TC-F2 Tóth Roland Németh Attila     WeKing SKKE 14:12:58 16:20:50 02:07:52 7
159 TC-F2 Kolman Norbert Kozó Roland       14:07:10 16:28:56 02:21:46 6
169 TC-F2 Horváth Zoltán Horváth Bálint     Szombathely 14:24:00 16:53:55 02:29:55 7
121 TC-F2 Sásdi László Denke Róbert     VíziVándor 14:11:33 16:48:35 02:37:02 8
152 TC-F2 Nagy Csaba Horváth Balázs     Vágtázó Kenutábor 14:32:35 17:30:00 02:57:25  
138 TC-F2 Horváth Csaba Klemencz Henrik     DR-VTSZ 14:28:10 17:30:00 03:01:50  
103 TC-F2 Pohlmüller Csaba Babják Csaba     KUVIK-Komárom 14:18:10 17:30:00 03:11:50  
96 TC-F2 Váli Gábor Zsugya Lóránt     KUVIK-Komárom 14:18:00 17:30:00 03:12:00  
Túra kenu női kettes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
148 TC-N2 Bödör Ágnes Dévényi Dalma     VíziVándor 14:06:44 16:48:20 02:41:36 1
Túra kenu vegyes kettes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
123 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     Kiskunlacháza DSE 14:06:05 16:03:18 01:57:13 1
17 TC-V2 Aipliné Tóth Ilona Aipli Sándor     Kiskunlacháza DSE 14:10:00 16:07:54 01:57:54 2
28 TC-V2 Varga Béla Hargitai Katalin     Dunakiliti 14:08:32 16:07:20 01:58:48 3
111 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula     Kiskunlacháza DSE 14:13:30 16:12:21 01:58:51 4
65 TC-V2 Szatmári József (+Fifi) Salzer Tünde     Mosonmagyaróvári VSE 14:13:48 16:16:51 02:03:03 5
168 TC-V2 Bálint Zsolt Derzsó Diána     Kormorán KE 14:17:03 16:24:39 02:07:36 6
110 TC-V2 Rapcsák László Ádán Dorottya     Kiskunlacháza DSE 14:10:31 16:21:59 02:11:28 7
115 TC-V2 Rell Lajos Szűcs Edit     Szigetszentmiklósi VSE 14:14:00 16:26:32 02:12:32 8
116 TC-V2 Várnai Krisztián Regele Barbara     VíziVándor/Duna SZTK Budapest 14:07:16 16:22:37 02:15:21 9
145 TC-V2 Mézesné Szabó Katalin Mézes Pál     WeKing SKKE 14:15:50 16:33:37 02:17:47 10
164 TC-V2 Kovács Péter Major Mónika     Bereki Bárkás Egylet 14:07:55 16:27:27 02:19:32 11
162 TC-V2 Horváth Péter  Kiss Barbara     Körmend 14:13:09 16:53:45 02:40:36 12
119 TC-V2 Budai Zoltán Budainé Harcos Nikolett     Kék Bálna SE – Veszprém 14:00:36 16:48:28 02:47:52 13
87 TC-V2 Sárdi Anett Rácz Norbert     Tatabánya 14:09:00 17:30:00 03:21:00  
Túra kajak férfi egyes 50–
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
62 TK-F1-50– Németh Géza       Temesvár 14:13:20 15:58:36 01:45:16 1
129 TK-F1-50– Péter Zsolt       WeKing SKKE 14:05:45 15:55:11 01:49:26 2
64 TK-F1-50– Sebastian Iovanel       Temesvár 14:05:15 15:54:56 01:49:41 3
12 TK-F1-50– Karsza László       Hírös – Kecskemét 14:11:10 16:11:36 02:00:26 4
Túra kajak kérfi egyes 50+
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
161 TK-F1-50+ Őri Zsolt       Szombathely 14:02:03 15:50:33 01:48:30 1
188 TK-F1-50+ Vince Róbert       Mekler László ITSE 14:05:30 15:55:27 01:49:57 2
86 TK-F1-50+ Szecsődi András       Tatabánya 14:07:40 16:18:23 02:10:43 3
106 TK-F1-50+ Mojzes Ákos       KUVIK-Komárom 14:14:20 16:33:14 02:18:54 4
126 TK-F1-50+ Szabó Zsolt       Magyarlak 14:29:12 16:59:43 02:30:31 5
158 TK-F1-50+ Szakály György       Körmend 14:04:32 16:41:27 02:36:55 6
136 TK-F1-50+ Potondi László       Szigetszentmiklósi VSE 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
204 TK-F1-50+ Kopcsik Gábor       Margitsziget Építők 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Túra kajak kérfi kettes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
128 TK-F2 Fehér László Sándor Tamás     Kiskunlacháza DSE 14:00:00 15:41:32 01:41:32 1
143 TK-F2 Neumann Gergő Kristóf Tibor     Mekler László ITSE 14:02:22 15:59:03 01:56:41 2
91 TK-F2 Geönczeöl Gáspár Geönczeöl Péter     MVM-Óbuda 14:01:28 15:58:54 01:57:26 3
139 TK-F2 Schrauf István Schrauf Zsombor     Mekler László ITSE 14:10:48 16:13:46 02:02:58 4
153 TK-F2 Széplaki Tamás Hodossy Sándor     Körmend 14:03:53 16:55:30 02:51:37 5
Túra kajak női egyes 50+
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
93 TK-N1-50+ Kolonics Szilvia       Budapest 13:00:00 17:30:00 04:30:00  
Túra kajak vegyes kettes
RSZ. KAT Név Név Név Név Egyesület Start Cél Idő Hely.
3 TK-V2 Nagy Szilvia Szalai József     Törökbánya 14:14:58 16:05:30 01:50:32 1
230 TK-V2 Varga Ilona Lukács László     Honvéd Auróra SE 14:03:05 16:12:40 02:09:35 2
13 TK-V2 Bak Istvánné Bak István     Kiskunlacháza DSE 14:12:51 16:23:32 02:10:41 3
114 TK-V2 Tompa László Tompa Lászlóné     Zalaegerszeg 14:11:22 16:32:05 02:20:43 4
113 TK-V2 Lőrincz Endre Lőrincz Endréné     Vonyarcvashegy 14:10:38 16:32:15 02:21:37 5
97 TK-V2 Horváth Csaba Czibor Noémi     KUVIK-Komárom 14:11:00 16:36:16 02:25:16 6