XIV. Vízitúra Kupa – 2015. június 20. Egységek száma: 111 Indulók száma: 202
5. RábaLapátolás
SSZ: RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Start Cél Idő Hely. KAT_LIST
167 TK-V2 Nagy Fanni Nagy Árpád       Gödi SE 14:04:00 16:07:10 2:03:10 1 TK-N1-50–
23 TK-V2 Budaházy Eszter Kolb Tamás       Pörnyeszi Team 14:03:00 16:07:50 2:04:50 2 TK-F1-50+
179 TK-V2 Vince Petra Vince Róbert       Alsónémedi 14:06:30 16:31:19 2:24:49 3 TK-N1-50+
163 TK-V2 Bak Istvánné Bak István       Kiskunlacháza DSE 14:06:30 16:35:03 2:28:33 4 SEAK-F1
216 TK-V2 Széplaki Tamás Széplaki Tamásné       Körmend 14:04:00 17:12:10 3:08:10 5 SEAK-N1
16 TK-N2 Fekete Csenge Angyal Villő       Szigethalom KDSE 13:59:00 17:59:20 4:00:20 1 TK-F2
218 TK-N1-50+ Fekete Melinda         Szigethalom KDSE 13:59:00 16:16:20 2:17:20 1 TK-N2
93 TK-N1-50+ Tóth Emese         GKM SE – Budapest 14:06:30 16:43:28 2:36:58 2 TK-V2
94 TK-N1-50+ Kristó Márta         GKM SE – Budapest 14:05:00 16:53:13 2:48:13 3 K-1
185 TK-N1-50+ Steinhausz Viktória         GKM SE – Budapest 14:05:00 16:54:42 2:49:42 4 K-2
21 TK-F2 Sándor Tamás Fehér László       Kiskunlacháza DSE 14:03:00 16:01:11 1:58:11 1 TC-F2
199 TK-F2 Belecciu Mihai Cernescu Marius       Temesvar 13:59:00 16:08:20 2:09:20 2 TC-N2
177 TK-F2 Schrauf István Schrauf Zsombor       Délegyháza 14:06:30 16:40:51 2:34:21 3 TC-V2
41 TK-F2 Metzger Péter Bodovics Gábor Bajba jutottat mentettek!!!     Szigetszentmiklósi VSE 14:03:00 17:05:37 3:02:37 4 TC-3
213 TK-F2 Czibor Krisztián Babják Csaba       KUVIK Egyesület 14:20:30 18:06:10 3:45:40 5 TC-4
229 TK-F1-50+ Őri Zsolt         Szombathely 14:06:30 16:13:35 2:07:05 1 Kajak Senior
4 TK-F1-50+ Kristóf Tibor         Szigetújfalu 13:59:00 16:07:30 2:08:30 2 Családi kenu
172 TK-F1-50+ Szalai József         Törökbálint 14:03:00 16:13:37 2:10:37 3 Családi kajak
221 TK-F1-50+ Ángyán Ferenc           14:04:00 16:16:36 2:12:36 4 Kajak Junior
152 TK-F1-50+ Szecsődi András         Budapest 14:03:00 16:19:22 2:16:22 5 C1
217 TK-F1-50+ Gerencsér Máté           14:04:00 16:22:00 2:18:00 6 FTC-1
38 TK-F1-50+ Kalocsai Sándor         Ráckeve 13:59:00 16:20:00 2:21:00 7 FTC-3-4
201 TK-F1-50+ Herbei Dan         Temesvar 14:04:00 16:46:51 2:42:51 8 FTK-1
203 TK-F1-50+ Mojzes Ákos         KUVIK Egyesület 14:07:40 17:05:37 2:57:57 9 FTK-2
149 TK-F1-50+ Vad János         GKM SE – Budapest 14:05:00 17:09:32 3:04:32 10 Egyéb
204 TK-F1-50+ Molnár László         KUVIK Egyesület 14:15:55 17:22:57 3:07:02 11
227 TK-F1-50+ Szabó Zsolt         Magyarlak 14:07:20 17:16:20 3:09:00 12
35 TK-F1-50– Moharos Vilmos         Velence 13:59:00 16:00:32 2:01:32 1
31 TK-F1-50– Nemeth Geiza         Temesvar 14:07:00 16:11:07 2:04:07 2
43 TK-F1-50– Sebastian Iovanel         Temesvar 13:59:00 16:13:50 2:14:50 3
32 TK-F1-50– Tamas Marcel         Temesvar 13:59:00 16:24:46 2:25:46 4
173 TK-F1-50– Potondi László         Szigetszentmiklósi VSE 13:59:00 17:09:33 3:10:33 5
171 TC1 Várnai Tibor         VíziVándor Alapítvány 13:00:00 15:50:00 2:50:00 1
233 TC1 Szép Balázs         Zsennye 14:20:15 17:13:08 2:52:53 2
206 TC1 Zsigovits Enikő         Kormorán Kenu Egyesület 14:18:10 17:49:00 3:30:50 3
168 TC1 Blazovits Zoltán         Weking SKKE 13:00:00 17:52:30 4:52:30 4
x TC1 Tóth Roland         Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 5
232 TC1 Mészáros Attila         Zsennye     DNF  
180 TC-V2 Kószás Estilla Faltusz Róbert       Faltusz Team – Győr 14:15:55 16:27:53 2:11:58 1
37 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula       Kiskunlacháza DSE 14:14:20 16:28:52 2:14:32 2
195 TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona       Kiskunlacháza DSE 14:17:15 16:32:20 2:15:05 3
89 TC-V2 Varga Béla Hargitai Katalin       Dunakiliti 14:15:55 16:35:59 2:20:04 4
210 TC-V2 Tóth János Ádám Dorottya       Csepel 14:14:20 16:36:47 2:22:27 5
127 TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József       MVSE Mosonmagyaróvár 14:16:35 16:39:57 2:23:22 6
178 TC-V2 Rell Lajos Szűcs Edit       Szigethalom KDSE 14:14:20 16:42:42 2:28:22 7
224 TC-V2 Kozó József Kozó Noémi       Kormorán Kenu Egyesület 14:22:35 17:09:14 2:46:39 8
176 TC-V2 Mókos Emese Schrauf László       Délegyháza 14:15:55 17:46:34 3:30:39 9
205 TC-V2 Szabó István Deák Krisztina       KUVIK Egyesület 14:19:00 18:08:36 3:49:36 10
219 TC-V2 Bártfai Zsombor Misák Katalin       Weking SKKE/KDSE 14:08:55 18:07:45 3:58:50 11
29 TC-F2 Pataki András Farkas Péter       Pörnyeszi Team 14:13:25 16:15:32 2:02:07 1
44 TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián       HASE/Ganz – Budapest 14:13:25 16:16:40 2:03:15 2
200 TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán       Opel Körös Békéscsaba 14:13:25 16:18:30 2:05:05 3
126 TC-F2 Sándor Dániel Szabó Attila       Kiskunlacháza DSE 14:15:55 16:24:02 2:08:07 4
11 TC-F2 Balogh Gábor Angyal Henrik       Szigethalom KDSE 14:13:25 16:24:17 2:10:52 5
214 TC-F2 Horák Attila Kovács József       Kiskunlacháza DSE 14:10:00 16:23:40 2:13:40 6
135 TC-F2 Denke Sándor Foki Vilmos       Kiskunlacháza DSE 14:08:30 16:29:53 2:21:23 7
231 TC-F2 Bálint László Bálint Zsolt István       Kormorán Kenu Egyesület 14:04:00 16:39:30 2:35:30 8
189 TC-F2 Zimonyi Csaba Unger Szabolcs       Körmend 14:26:25 17:08:00 2:41:35 9
194 TC-F2 Sásdi László Sásdi István       VíziVándor Alapítvány 14:14:20 16:56:57 2:42:37 10
192 TC-F2 Farkas Gábor Farkas András       Lazafröcs – Kaposvár 14:16:35 17:30:55 3:14:20 11
191 TC-F2 Horváth Péter Farkas Máté       Lazafröcs – Kaposvár 14:16:35 17:31:34 3:14:59 12
190 TC-F2 Farkas Balázs Nyúl Péter       Lazafröcs – Kaposvár 14:16:35 17:31:37 3:15:02 13
215 TC-F2 Pohlmüller Csaba Váli Gábor       KUVIK Egyesület 14:18:35 18:07:55 3:49:20 14
165 TC-F2 Fülöp Márk Rapcsák László       Kiskunlacháza DSE 14:24:05 18:13:40 3:49:35 15
169 TC-F2 Bokor István Bokor Máté       Körmend 13:00:00 17:54:00 4:54:00 16
222 TC-4 Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László Virág Attila   Szanazug 14:10:00 16:23:45 2:13:45 1
49 TC-4 Kovács Balázs Vígh Géza Gyömbér Zsolt ifj. Metzger Tibor   Szigetszentmiklósi VSE 14:08:30 16:25:26 2:16:56 2
196 TC-4 Bézi Ferenc Deák Csaba Krisztián Gergő Horváth János   Szigetszentmiklósi VSE 14:10:50 16:38:23 2:27:33 3
19 TC-4 Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Szomor Julianna Szikora Tibor   Kiskunlacháza DSE 14:20:10 17:20:42 3:00:32 4
48 TC-3 Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás     Szigetszentmiklósi VSE 14:10:00 16:19:30 2:09:30 1
8 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs     Weking SKKE 14:10:00 16:19:35 2:09:35 2
202 TC-3 Mészáros Bence Kiss Bence Orosz Balázs     Gödi SE 14:10:50 16:30:40 2:19:50 3
208 TC-3 Kasza Orsolya Birliba Dániel Terjék Péter     Terjék Team 14:22:35 16:55:50 2:33:15 4
184 SEAK-N1 Regele Barbara         Budapest 14:03:00 16:20:37 2:17:37 1
2 SEAK-N1 Gohér Tímea         Pylus – Budapest 14:03:00 16:41:20 2:38:20 2
182 SEAK-N1 Karácsony Tünde         Budapest 14:03:00 17:06:15 3:03:15 3
17 SEAK-F1 Bacsa György         Agárd 14:06:30 16:00:40 1:54:10 1
20 SEAK-F1 Turi Attila         Pelso Keszthely 14:06:30 16:03:06 1:56:36 2
186 SEAK-F1 Benke Kálmán         Szentendre 14:03:00 16:10:45 2:07:45 3
193 SEAK-F1 Teller Gábor         Székesfehérvár 14:04:00 16:21:00 2:17:00 4
234 SEAK-F1 Péter Zsolt         Weking SKKE 14:04:00 16:21:40 2:17:40 5
220 SEAK-F1 Pócza László         Keszthely 14:03:00 16:32:43 2:29:43 6
3 SEAK-F1 Katona Gábor         Pylus – Budapest 14:03:00 16:43:45 2:40:45 7
181 SEAK-F1 id. Szomorjai Ferenc         Szigetszentmárton 14:04:00 16:45:23 2:41:23 8
174 SEAK-F1 Mézes Pál         Weking SKKE 15:00:00 18:00:00 3:00:00 9
230 SEAK-F1 Horváth Zsolt         Szombathely 14:05:00 18:08:25 4:03:25 10
1 Kajak Senior Bedi Tamás         Kormorán Kenu Egyesület 14:04:00 16:16:24 2:12:24 1
175 Kajak Senior Mézes Péter         Weking SKKE 14:03:00 16:24:22 2:21:22 2
226 Kajak Senior Kézdi Gábor         Szigetszentmiklósi VSE 14:03:00 17:09:45 3:06:45 3
198 K-1 Körmendi László         Baja 13:59:00 15:59:49 2:00:49 1
1 K-1 Vidacs Damian         Temesvar 13:59:00 16:04:20 2:05:20 2
129 FTK-1 Skoda Tamás         Kormorán Kenu Egyesület 14:03:00 16:10:25 2:07:25 1
183 FTK-1 Szakály György         Körmend 13:00:00 16:25:00 3:25:00 1
188 FTC-3-4 Ésik Tibor Klesitz László Klesitz Virginia     Bereki Bárkás Egylet 14:25:10 17:26:51 3:01:41 1
x FTC-3-4 Eredics zoltán Szilagyi Melinda Tóth Alexandra     Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 2
x FTC-3-4 Csikós Bálint Nyíri Éva Gyetvai Zoltán     Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 2
x FTC-3-4 Hegedüs Attila Vitályos Iván Dénesi Paulina     Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 2
161 FTC-3-4 Kurucz Ádám Horváth Péter Kiss Barbara     Körmend –––––– –––––– 8:00:00 2
197 FTC-3-4 Homolovits Károly Széles Réka Debreceni Fanni Dévényi Dalma   VíziVándor Alapítvány 14:23:40   DNF
124 FTC-2 Klemencz Henrik Parti Zoltán       DR-VTSZ 14:27:30 17:02:43 2:35:13 1
164 FTC-2 Farkas Dávid Németh Dorina       Weking SKKE 11:00:00 18:09:00 7:09:00 2
x FTC-2 Nyíri Róbert Kapinya Magdolna       Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 3
x FTC-2 Tóka Tamás Ferenczi Erzsébet       Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 3
x FTC-2 Csonka Imre Ferenczi Zita       Weking SKKE 11:00:00 18:10:00 7:10:00 3
223 Egyéb Vincze Gábor         Víziló Vizitúra       1
162 Családi kenu Horváth Zsombor Horváth László Horváth Attila     Weking SKKE 14:10:10 16:29:46 2:19:36 1
228 Családi kenu Horváth Antal Horváthné Katalin Horváth Dorka Horváth Virág   Kiskunlacháza DSE 14:27:15 17:13:47 2:46:32 2
225 Családi kenu Meskó Krisztián ifj. Meskó Krisztián Porpáczi Melinda     Kormorán Kenu Egyesület 14:15:55 17:10:46 2:54:51 3
212 Családi kenu Dömötör Adrienn Dömötör Sándor Dömötör Máté Dömötör András   Kormorán Kenu Egyesület 14:22:35 17:52:40 3:30:05 4
166 Családi kenu Ködös Gábor Ködös Krisztián       Weking SKKE 13:43:00 17:13:25 3:30:25 4
211 Családi kenu Bakó Krisztián Bakóné Vikica Bakó Dominik Bakó Levente és Benedek   Kormorán Kenu Egyesület 14:22:35 18:10:07 3:47:32 5