XII. Vízitúra Kupa – 2013
RSZ. Helyszín KAT Név Név Név Név Csapat Start Cél Idő Hely. Pont
45 Óbuda K-1 dr. Bálint Ádám         10:05:00 12:10:00 2:05:00 1 50
100 Óbuda K-1 Fülep Dániel         10:05:00 12:16:00 2:11:00 2 46 TK-F1-50–
90 Óbuda K-1 Bárány László         10:05:00 12:18:00 2:13:00 3 44 TK-N1-50–
80 Óbuda K-1 Mussinger Róbert         10:05:00 12:22:00 2:17:00 4 42 TK-F1-50+
4 Óbuda K-1 Bede Csaba         10:05:00 12:26:00 2:21:00 5 41 TK-N1-50+
73 Óbuda K-1 Schmuck Ádám         10:05:00 12:31:00 2:26:00 6 40 SEAK-F1
14 Óbuda K-1 Fülep Márton         10:05:00 12:32:00 2:27:00 7 39 SEAK-N1
19 Óbuda K-1 Fodor Bence         10:05:00 12:33:00 2:28:00 8 38 TK-F2
22 Óbuda K-1 Mórász András         10:05:00 12:33:00 2:28:00 9 37 TK-N2
21 Óbuda K-1 Tisza Dávid         10:05:00 12:42:00 2:37:00 10 36 TK-V2
12 Óbuda K-1 Ember János         10:05:00 12:49:00 2:44:00 11 35 K-1
87 Óbuda SEAK-F1 dr. Bacsa György         10:05:00 12:31:00 2:26:00 1 50 K-2
51 Óbuda SEAK-F1 Turi Attila         10:05:00 12:37:00 2:32:00 2 46 TC-F2
86 Óbuda SEAK-F1 Szekeres Miklós         10:05:00 12:46:00 2:41:00 3 44 TC-N2
55 Óbuda SEAK-F1 Kovács Zsolt         10:05:00 13:01:00 2:56:00 4 42 TC-V2
50 Óbuda SEAK-F1 Falusi Károly         10:05:00 13:46:00 3:41:00 5 41 TC-3
60 Óbuda SEAK-N1 Gál Márta         10:05:00 13:57:00 3:52:00 1 50 TC-4
30 Óbuda TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Szabó Attila     10:07:00 12:47:00 2:40:00 1 50 C (versenykenu)
48 Óbuda TC-3 Isépy Zoltán Bigai Viktor Balázs Péter     10:07:00 12:55:00 2:48:00 2 46 Családi
35 Óbuda TC-3 Csákó István Jeney László Varga István     10:07:00 12:56:00 2:49:00 3 44 Kajak senior
18 Óbuda TC-3 Szomor Julianna Denke Sándor Denke Róbert     10:07:00 13:14:00 3:07:00 4 42 Outrigger
47 Óbuda TC-3 Víg Géza Boros Zsuzsanna Metzger Tibor     10:07:00 13:25:00 3:18:00 5 41 Óriáshajó
7 Óbuda TC-3 Németh Attiláné Kókainé Gozony Rita Kókai Dávid     10:07:00 13:48:00 3:41:00 6 40
43 Óbuda TC-4 Pétervári Pál Süvegh László Süvegh Zsófia Horváth Márton   10:07:00 12:32:00 2:25:00 1 50
36 Óbuda TC-4 Juhász Andrea Koppányi László Locskai Mihály Polgár Ferenc   10:07:00 12:39:00 2:32:00 2 46
46 Óbuda TC-4 Balogh Donát Süvegh András Adolf Balázs Gallai Márk   10:07:00 12:39:00 2:32:00 3 44
10 Óbuda TC-4 Gombás Gábor Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás Szigetszentmiklósi VE 10:07:00 12:44:00 2:37:00 4 42
38 Óbuda TC-4 Burger Kristóf Kovács Dóri Kosztolányi Dalma Adolf Anna   10:07:00 12:53:00 2:46:00 5 41
31 Óbuda TC-4 Varga Tamás Varga Zoltán Kopis Beáta Oravecz Attila   10:07:00 12:57:00 2:50:00 6 40
33 Óbuda TC-4 Bálint László Szeifert Rita Skoda Tamás Bedi Tamás Kormorán KE 10:07:00 12:58:00 2:51:00 7 39
44 Óbuda TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián       10:07:00 12:41:00 2:34:00 1 50
57 Óbuda TC-F2 Tóth János Schreiter László       10:07:00 12:42:00 2:35:00 2 46
28 Óbuda TC-F2 Sándor Dániel Berki Bence       10:07:00 12:46:00 2:39:00 3 44
39 Óbuda TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán       10:07:00 12:51:00 2:44:00 4 42
75 Óbuda TC-F2 Aipli Sándor Horváth Attila     KDSE-WeKing 10:07:00 12:57:00 2:50:00 5 41
67 Óbuda TC-F2 Belicza Béla Tóth Dénes     Spirit of racing 10:07:00 12:59:00 2:52:00 6 40   Egység Versenyzőszám
99 Óbuda TC-F2 Szabó Kornél Buriusz Tibor       10:07:00 13:41:00 3:34:00 7 39 Óbuda 102 179
8 Óbuda TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László       10:07:00 13:05:00 2:58:00 1 50 Szanazug 50 98
52 Óbuda TC-V2 Antal Tamás Gál Emese       10:07:00 13:10:00 3:03:00 2 46 Rába 90 185
34 Óbuda TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli       10:07:00 13:14:00 3:07:00 3 44 Miklós 95 169
27 Óbuda TC-V2 Varga Nina Varga Béla     Dunakiliti 10:07:00 13:14:00 3:07:00 4 42 Lacháza 120 239
11 Óbuda TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály       10:07:00 13:57:00 3:50:00 5 41 Tisza 60 103
15 Óbuda TK-F1-50– Nej zsolt         10:05:00 12:22:00 2:17:00 1 50 Dunakiliti 91 192
53 Óbuda TK-F1-50– Moharos Vilmos         10:05:00 12:23:00 2:18:00 2 46
77 Óbuda TK-F1-50– Verebes Gyula         10:05:00 12:24:00 2:19:00 3 44
26 Óbuda TK-F1-50– Földi Viktor László         10:05:00 12:27:00 2:22:00 4 42
42 Óbuda TK-F1-50– Padányi-Gulyás Gergely         10:05:00 12:40:00 2:35:00 5 41
32 Óbuda TK-F1-50– Potondi László         10:05:00 13:09:00 3:04:00 6 40
6 Óbuda TK-F1-50+ Csiszér András         10:05:00 12:57:00 2:52:00 1 50
20 Óbuda TK-F1-50+ Kovács Géza Norber         10:05:00 13:19:00 3:14:00 2 46
70 Óbuda TK-F2 Heincz Sándor Kolb Tamás       10:05:00 12:10:00 2:05:00 1 50
29 Óbuda TK-F2 Balogh László Szikora János     Kiskunlacházi DSE 10:05:00 12:13:00 2:08:00 2 46
3 Óbuda TK-F2 Rukkel János Harangos János       10:05:00 12:18:00 2:13:00 3 44
40 Óbuda TK-F2 Fehér László Sándor Tamás     Kiskunlacházi DSE 10:05:00 12:22:00 2:17:00 4 42
1 Óbuda TK-F2 Janiga Szabolcs Bükkösy Ádám       10:05:00 12:25:00 2:20:00 5 41
69 Óbuda TK-F2 Willinger Krisztián Lőrincz Géza       10:05:00 12:26:00 2:21:00 6 40
17 Óbuda TK-F2 Tóth Balázs Idei Márton       10:05:00 12:30:00 2:25:00 7 39
16 Óbuda TK-F2 Metzger Péter Horváth János       10:05:00 12:35:00 2:30:00 8 38
88 Óbuda TK-F2 Hajdú István ifj. Metzger Tibor       10:05:00 12:35:00 2:30:00 9 37
41 Óbuda TK-F2 Szomorjai Ferenc Szomorjai Tamás       10:05:00 13:24:00 3:19:00 10 36
25 Óbuda TK-N1-50– Alberti Nóra         10:05:00 13:22:00 3:17:00 1 50
54 Óbuda TK-N1-50– Nagy Éva         10:05:00 13:33:00 3:28:00 2 46
2 Óbuda TK-N1-50+ Princess Réka         10:05:00 12:43:00 2:38:00 1 50
24 Óbuda TK-N1-50+ Varga Zsófia         10:05:00 13:21:00 3:16:00 2 46
9 Óbuda TK-N2 Lőrincz Réka Gózony Virág       10:05:00 12:40:00 2:35:00 1 50
5 Óbuda TK-V2 Kirchner Árpád Majer Sára       10:05:00 12:56:00 2:51:00 1 50
72 Óbuda SEAK-F1 Pipis Bernát         10:05:00 Feladta 0:00:00    
23 Óbuda TK-F1-50– Tupi Róbert         10:05:00 Feladta 0:00:00    
49 Óbuda TK-F1-50+ Boros Gyula         10:05:00 Feladta 0:00:00    
37 Óbuda TC-3 Alberti Péter Barta Jancsi Cartman     10:07:00 Feladta 0:00:00    
155 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:09 10:55 0:46    
139 Óbuda Kajak2 (10km) Szabó Nóra Ujvári Dávid       10:52 11:50 0:58    
158 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:39 11:38 0:59    
160 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:54 11:53 0:59    
138 Óbuda Kajak (10km) Nagy Zsuzsa         10:53 12:00 1:07    
141 Óbuda Kajak (10km) Karajz Zsolt         10:53 12:00 1:07    
140 Óbuda Kajak (10km) Szepesi Sándor         10:52 12:00 1:08    
143 Óbuda Kajak2 (10km) Keller Zoltán Hackl Mónika       10:54 12:02 1:08    
137 Óbuda Kajak (10km) Huszárné Marincsák Marian         10:53 12:03 1:10    
157 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:10 11:20 1:10    
159 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:25 11:35 1:10    
132 Óbuda TC2 (10km) Kárász Attila Pigwiczki Erika       10:50 12:01 1:11    
142 Óbuda Kajak (10km) Tim Péter         10:53 12:06 1:13    
170 Óbuda Kajak (10km) Sopronyi Gyula         10:05 11:18 1:13    
144 Óbuda TC3 (10km) Fodor Tamás Vajda Béla Rabnecz Károly     10:31 11:49 1:18    
131 Óbuda Kajak2 (10km) Bővíz Móni Héjas Zsuzsa       10:55 12:13 1:18    
146 Óbuda TC2 (10km) Jákli Gergely Csonka Gergely       10:40 12:08 1:28    
145 Óbuda TC2 (10km) Haszmann Dániel Kesztner Dániel       10:37 12:12 1:35    
136 Óbuda TC4 (10km) Barlai Tamás Barlai Edit Barlai Áron Barlai Nóra   11:00 12:38 1:38    
149 Óbuda Kajak (10km) Balogh Ágnes         10:05 11:45 1:40    
166 Óbuda TC3 (10km) Czinege Anikó Varga Ilona Nagy Ágnes     10:35 12:20 1:45    
168 Óbuda Kajak2 (10km) Kakas Mátyás Németh Melinda       10:05 11:53 1:48    
130 Óbuda Kajak (10km) dr. Orczán Zsolt         10:05 12:00 1:55    
148 Óbuda TC3 (10km) Rigó Zsuzsanna Koncsik Dorina Koncsik Márk Koncsik Ferenc   10:37 12:38 2:01    
150 Óbuda Kajak (10km) Kálmánczhelyi Gábor         10:05 12:53 2:48    
156 Óbuda Evezős (10km) Külker         10:15   DNF    
147 Óbuda Kajak (10km) Mihályfi Gábor         10:13 13:29 3:16    
169 Óbuda Óbuda (10km) Székházi Zoltán         9:19 13:12 3:53    
167 Óbuda Kajak2 (10km) Ágai László Réti Éva       9:19 13:23 4:04    
199 Óbuda Kajak (10km) Király Márta         9:18 14:06 4:48    
200 Óbuda Kajak (10km) Magai Ildikó         9:18 14:06 4:48    
74 Óbuda Kajak (10km) Madarász Gábor         10:05   DNF    
  Szanazug TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László           3:28:58 1 50
  Szanazug TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona     Kiskunlacházi DSE     3:29:27 2 46
  Szanazug TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli           3:37:38 3 44
  Szanazug TC-V2 Nádasdi Enikő Gál Attila           3:41:13 4 42
  Szanazug TC-V2 Varga Nina Varga Béla     Dunakiliti     3:41:43 5 41
  Szanazug TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos           3:51:24 6 40
  Szanazug TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály           4:31:09 7 39
  Szanazug TC-V2 Nemesházi Jusztina Szomorjai Ferenc           DNF    
  Szanazug TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán           3:12:51 1 50
  Szanazug TC-F2 Belicza Béla Tóth Dénes     Spirit of racing     3:13:09 2 46
  Szanazug TC-F2 Berki Bence Sándor Dániel           3:14:21 3 44
  Szanazug TC-F2 Balogh Donát Süvegh András           3:26:22 4 42
  Szanazug TC-F2 Tóth János Perlaky János           3:28:03 5 41
  Szanazug TC-F2 Varga István Rapcsák László           4:01:15 6 40
  Szanazug TC-F2 Szpevár Attila Szín Sándor           4:11:37 7 39
  Szanazug TC-3 Fábián Marianna Somogyi Zsolt Paulcsik János         3:11:55 1 50
  Szanazug TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Szabó Attila         3:13:42 2 46
  Szanazug TC-3 Csákó István Jeney László Csimma Roland         3:28:46 3 44
  Szanazug TC-3 Víg Géza Rukkel László Metzger Tibor         3:50:12 4 42
  Szanazug TC-3 Ladányi Ágnes Ladányi Réka Lázár György         4:16:52 5 41
  Szanazug TC-3 Jónás Dóra Jónás Ádám Bagi Benjamin         4:27:41 6 40
  Szanazug TC-4 Juhász Andrea Koppányi László Locskai Mihály Polgár Ferenc       3:01:24 1 50
  Szanazug TC-4 Ökrös Sándor Kiss Csaba Juhász Bence Novák Attila       3:04:13 2 46
  Szanazug TC-4 Gombás Gábor Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás Szigetszentmiklósi VE     3:17:09 3 44
  Szanazug TC-4 Adolf Anna Kovács Dorottya Kosztolányi Dalma Burger Kristóf       3:27:35 4 42
  Szanazug TC-4 Pozsonyi Gabriella Boros Zsuzsanna Szomor Julianna Láng Zsuzsanna       3:58:43 5 41
  Szanazug K-1 dr. Bálint Ádám             2:36:01 1 50
  Szanazug K-1 Bede Csaba             2:47:25 2 46
  Szanazug K-1 Tisza Dávid             2:54:18 3 44
  Szanazug K-1 Rukkel János             3:04:56 4 42
  Szanazug K-1 Sándor Tamás             3:27:49 5 41
  Szanazug K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó           3:26:38 1 50
  Szanazug TK-F1-50+ Csiszér András             3:17:27 1 50
  Szanazug TK-F1-50+ Kalocsai Sándor             3:25:50 2 46
  Szanazug TK-F1-50+ Neumann Gergely             3:36:34 3 44
  Szanazug TK-F1-50+ ifj. Metzger Tibor             4:22:44 4 42
  Szanazug TK-F1-50+ Kovács Géza Norbert             DNF    
  Szanazug TK-F1-50– Boros Gyula             2:52:01 1 50
  Szanazug TK-F1-50– Bak Károly       Kiskunlacházi DSE     3:05:12 2 46
  Szanazug TK-F1-50– Kovács Antal             3:05:54 3 44
  Szanazug TK-F1-50– Basa Zsolt             3:29:36 4 42
  Szanazug TK-F1-50– Vígh János             4:07:05 5 41
  Szanazug TK-V2 Fekete Melinda Fekete István           2:55:05 1 50
  Szanazug TK-V2 Kőrösi Edit Hajdu István           3:28:36 2 46
  Szanazug SEAK-F1 Turi Attila             3:06:45 1 50
  Szanazug SEAK-F1 Kovács Zsolt             3:27:32 2 46
  Szanazug SEAK-F1 Falusi Károly             4:04:20 3 44
  Szanazug TK-F2 Balogh László Szikora János     Kiskunlacházi DSE     2:36:25 1 50
  Szanazug TK-F2 Fehér Bendegúz Fehér László     Kiskunlacházi DSE     2:55:08 2 46
  Szanazug TK-F2 Willinger Krisztián Lőrincz Géza           2:55:06 3 44
  RábaLapátolás Családi kajak Németh Zoltán Németh Lehel     WeKing SKKE 14:05:00 16:36:05 2:31:05 1 50
  RábaLapátolás Családi kenu Juhász Zsanett Juhász László ifj. Juhász László   WeKing SKKE 14:26:00 16:38:50 2:12:50 1 50
  RábaLapátolás Családi kenu Sásdi László Sásdi Árpád Sásdi István     14:26:00 16:44:20 2:18:20 2 46
  RábaLapátolás Családi kenu Ladányi Ágnes Ladányi Anna Lázár György     14:26:00 16:46:00 2:20:00 3 44
  RábaLapátolás Családi kenu Kiss József Pajor Gábor Lindner Tamás     14:20:00 16:51:47 2:31:47 4 42
  RábaLapátolás Családi kenu Bíró Berill Bíró Tamás Ködös Gábor Ködös Krisztián WeKing SKKE 14:26:00 17:05:40 2:39:40 5 41
  RábaLapátolás Családi kenu Németh Attila Gábor Németh Attila Viktor Németh Attiláné   Ráckeve Városi SE 14:26:00 17:09:00 2:43:00 6 40
  RábaLapátolás Családi kenu Bakó Krisztián Bakóné dr. Czitanovics Viktória Bakó Levente Bakó Dominik Kormorán KE 14:26:00 17:13:40 2:47:40 7 39
  RábaLapátolás Családi kenu Balaton Rudolf Balaton Nauszika       14:26:00 17:26:05 3:00:05 8 38
  RábaLapátolás K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó     Kiskunlacházi DSE 14:02:00 16:03:00 2:01:00 1 50
  RábaLapátolás Kajak senior Potondi László       Szigetszentmiklósi VE 14:02:00 16:08:38 2:06:38 1 50
  RábaLapátolás Kajak senior Mézes Péter       WeKing SKKE 14:05:00 16:14:05 2:09:05 2 46
  RábaLapátolás Kajak senior Kézdi Gábor       Szigetszentmiklósi VE 14:05:00 16:52:30 2:47:30 3 44
  RábaLapátolás SEAK-F1 dr. Bacsa György         14:05:00 15:57:00 1:52:00 1 50
  RábaLapátolás SEAK-F1 Turi Attila       PELSO Keszthely 14:05:00 16:00:25 1:55:25 2 46
  RábaLapátolás SEAK-F1 Szabó László       Kormorán KE 14:05:00 16:08:55 2:03:55 3 44
  RábaLapátolás SEAK-F1 Bedi Tamás       Kormorán KE 14:02:00 16:08:52 2:06:52 4 42
  RábaLapátolás SEAK-F1 Varga Gábor       Kormorán KE 14:05:00 16:12:45 2:07:45 5 41
  RábaLapátolás SEAK-F1 Mézes Pál       WeKing SKKE 14:05:00 16:13:53 2:08:53 6 40
  RábaLapátolás SEAK-F1 Hajdú István       Szigetszentmiklósi VE 14:05:00 16:15:42 2:10:42 7 39
  RábaLapátolás SEAK-F1 Falusi Károly       AVSE Alberti 14:05:00 16:30:45 2:25:45 8 38
  RábaLapátolás SEAK-F1 Vad János         14:05:00 16:51:15 2:46:15 9 37
  RábaLapátolás SEAK-F1 Horváth Zsolt         14:05:00 17:40:45 3:35:45 10 36
  RábaLapátolás Kajak Junior Őri Arvid       Szombathely 14:05:00 17:40:30 3:35:30 1 50
  RábaLapátolás Kajak Junior Őri Zsolt (Kísérő)       Szombathely 14:05:00 17:40:40 3:35:40    
  RábaLapátolás SEAK-N1 Vieland Ágnes       HASE 14:05:00 16:30:20 2:25:20 1 50
  RábaLapátolás TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Szabó Attila     14:15:00 16:12:15 1:57:15 1 50
  RábaLapátolás TC-3 Csákó István Jeney László Csimma Roland   Kiskunlacházi DSE 14:15:00 16:18:05 2:03:05 2 46
  RábaLapátolás TC-3 Imre András Horváth László Tóth Tamás   WeKing SKKE 14:20:00 16:26:00 2:06:00 3 44
  RábaLapátolás TC-3 Víg Géza Rukkel László Metzger Tibor   Szigetszentmiklósi VE 14:15:00 16:21:17 2:06:17 4 42
  RábaLapátolás TC-3 Lillik Zoltán Németh Attila Sánta Tamás   WeKing SKKE 14:15:00 16:23:45 2:08:45 5 41
  RábaLapátolás TC-3 Gál Attila Gál-Nádasdi Márton Nádasdi Emőke     14:20:00 16:30:35 2:10:35 6 40
  RábaLapátolás TC-3 ifj. Metzger Tibor Horváth János Kovács Balázs   Szigetszentmiklósi VE 14:15:00 16:26:17 2:11:17 7 39
  RábaLapátolás TC-3 Gérnyi Péter Késmárky Máté Zsigovits Krisztián   Kormorán KE 14:20:00 16:31:45 2:11:45 8 38
  RábaLapátolás TC-3 Barát Gábor Csóka Gergely Csóka Barnabás   Löködönc 14:15:00 16:28:20 2:13:20 9 37
  RábaLapátolás TC-3 Tóth Roland Horváth Ágnes Farkas Dávid   WeKing SKKE 14:15:00 16:28:30 2:13:30 10 36
  RábaLapátolás TC-3 Bálint Zsolt Laposa János Soós Károly   Kormorán KE 14:15:00 16:30:15 2:15:15 11 35
  RábaLapátolás TC-3 Bártfai Zsombor Antoni Gabriella Várnai Szabolcs   WeKing SKKE 14:26:00 16:41:39 2:15:39 12 34
  RábaLapátolás TC-3 Boros Zsuzsanna Jónás Zoltán Szomor Julianna   Kiskunlacházi DSE 14:26:00 16:44:04 2:18:04 13 33
  RábaLapátolás TC-3 Käfer Soma Hajdú András Zách Erzsébet     14:15:00 16:33:10 2:18:10 14 32
  RábaLapátolás TC-3 Kozó József Kozó Noémi Zsigovits Gábor   Kormorán KE 14:26:00 16:48:05 2:22:05 15 31
  RábaLapátolás TC-3 Izsó László Mészáros Gábor Szél Csaba   Piratok 14:15:00 16:41:59 2:26:59 16 30
  RábaLapátolás TC-4 Ilyés Edit Koppányi László Locskai Mihály Polgár Ferenc Szanazug 14:20:00 16:15:50 1:55:50 1 50
  RábaLapátolás TC-4 Bálint László Szeifert Rita Skoda Tamás Meskó Krisztián Kormorán KE 14:20:00 16:24:40 2:04:40 2 46
  RábaLapátolás TC-4 Gombás Gábor Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás Szigetszentmiklósi VE 14:26:00 16:31:25 2:05:25 3 44
  RábaLapátolás TC-4 Kopis Beáta Oravecz Attila Varga Tamás Varga Zoltán Kiskunlacházi DSE 14:15:00 16:26:30 2:11:30 4 42
  RábaLapátolás TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián     Ganz – HASE 14:20:00 16:17:07 1:57:07 1 50
  RábaLapátolás TC-F2 Berki Bence Sándor Dániel     NIKKEN SPORT TEAM 14:20:00 16:19:50 1:59:50 2 46
  RábaLapátolás TC-F2 Iványi Zoltán Tóth Péter Árpád     OPEL-Körös Békéscsaba 14:20:00 16:22:45 2:02:45 3 44
  RábaLapátolás TC-F2 Belicza Béla Tóth Dénes     Spirit of racing 14:20:00 16:23:50 2:03:50 4 42
  RábaLapátolás TC-F2 Tóth János Tóth Zoltán       14:20:00 16:28:50 2:08:50 5 41
  RábaLapátolás TC-F2 Rapcsák László Kovács László       14:20:00 16:44:45 2:24:45 6 40
  RábaLapátolás TC-F2 Unger Szabolcs Zimonyi Csaba     Körmend 14:20:00 17:01:05 2:41:05 7 39
  RábaLapátolás TC-F2 Székely Tibor Lovas Csaba     Szigetszentmiklósi VE 14:20:00 17:30:15 3:10:15 8 38
  RábaLapátolás TC-F2 Bokor Tamás Földes Zsolt       14:20:00 18:00:00 3:40:00 9 37
  RábaLapátolás TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László       14:15:00 16:17:40 2:02:40 1 50
  RábaLapátolás TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona     Kiskunlacházi DSE 14:26:00 16:33:15 2:07:15 2 46
  RábaLapátolás TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli       14:15:00 16:23:00 2:08:00 3 44
  RábaLapátolás TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József       14:15:00 16:28:05 2:13:05 4 42
  RábaLapátolás TC-V2 Varga Nina Varga Béla     Dunakiliti 14:26:00 16:40:03 2:14:03 5 41
  RábaLapátolás TC-V2 Denke Sándor Povenszki Gizella     Kiskunlacházi DSE 14:15:00 16:29:30 2:14:30 6 40
  RábaLapátolás TC-V2 Budaházy Eszter Kolb Tamás     Pörnyeszi Team 14:15:00 16:32:20 2:17:20 7 39
  RábaLapátolás TC-V2 Ádám Dorottya Sallai Miklós     Ganz – HASE 14:26:00 16:44:13 2:18:13 8 38
  RábaLapátolás TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály       14:15:00 16:43:20 2:28:20 9 37
  RábaLapátolás TC-V2 Burkon József Iványi Zsuzsanna     WeKing SKKE 14:26:00 17:00:00 2:34:00 10 36
  RábaLapátolás TC-V2 Nemesházi Jusztina Szomorjai Ferenc     Szigetszentmiklósi VE 14:15:00 16:51:20 2:36:20 11 35
  RábaLapátolás TC-V2 Horváthné Sali Ibolya Horváth Péter       14:26:00 17:12:00 2:46:00 12 34
  RábaLapátolás TC-V2 Faith Márton Köblös Eleonóra     Szigetszentmiklósi VE 14:20:00 17:06:05 2:46:05 13 33
  RábaLapátolás TC-V2 Sárdi Anett Szecsődi András       14:26:00 17:29:40 3:03:40 14 32
  RábaLapátolás TC-V2 Szőke Dorottya Taliga Márton       14:26:00 17:30:45 3:04:45 15 31
  RábaLapátolás TK-F1-50– Boros Gyula       Kiskunlacházi DSE 14:02:00 15:47:45 1:45:45 1 50
  RábaLapátolás TK-F1-50– Moharos Vilmos         14:02:00 15:52:30 1:50:30 2 46
  RábaLapátolás TK-F1-50– Bak Károly       Kiskunlacházi DSE 14:02:00 15:57:07 1:55:07 3 44
  RábaLapátolás TK-F1-50– Tóth György       RSD Eszkimó SE 14:02:00 16:01:30 1:59:30 4 42
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Csiszér András         14:02:00 15:57:15 1:55:15 1 50
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Szegödi Gábor         14:02:00 16:09:05 2:07:05 2 46
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Geönczeöl Gáspár       Amatőr Lelkesedés SC 14:02:00 16:09:40 2:07:40 3 44
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Szabó Imre       Sárvár 14:02:00 16:13:00 2:11:00 4 42
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Gergye József       Kormorán KE 14:05:00 16:32:38 2:27:38 5 41
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Dósa Zoltán         14:02:00 16:31:45 2:29:45 6 40
  RábaLapátolás TK-F1-50+ Fitos Kornél         14:02:00 16:41:20 2:39:20 7 39
  RábaLapátolás TK-F2 Fehér László Sándor Tamás     Kiskunlacházi DSE 14:02:00 15:46:57 1:44:57 1 50
  RábaLapátolás TK-F2 Balogh László Szikora János     Kiskunlacházi DSE 14:02:00 15:49:15 1:47:15 2 46
  RábaLapátolás TK-F2 Beck László Horváth Attila     Vadkacsa–WeKing SKKE 14:05:00 15:58:00 1:53:00 3 44
  RábaLapátolás TK-F2 Willinger Krisztián Lőrincz Géza       14:02:00 15:55:30 1:53:30 4 42
  RábaLapátolás TK-N1-50+ Kristó Márta         14:05:00 16:40:30 2:35:30 1 50
  RábaLapátolás TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanny       14:05:00 16:01:50 1:56:50 1 50
  RábaLapátolás TK-V2 Metzger Péter Takó Dalma     Szigetszentmiklósi VE 14:05:00 16:17:45 2:12:45 2 46
  RábaLapátolás TK-V2 Bak István Bak Istvánné     Kiskunlacházi DSE 14:05:00 16:24:10 2:19:10 3 44
  RábaLapátolás TK-V2 Széplaki Tamás Széplaki Tamásné       14:15:00 16:37:50 2:22:50 4 42
  Szigetszentmiklós Outrigger Kolb Ákos             4:03:14 1 50
  Szigetszentmiklós TC-F2 Pérervári Pál Süvegh László           2:49:01 1 50
  Szigetszentmiklós TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán           2:53:07 2 46
  Szigetszentmiklós TC-F2 Pobori Krisztián Kakas Tamás           2:55:18 3 44
  Szigetszentmiklós TC-F2 Tóth János Ódor Csaba           2:57:39 4 42
  Szigetszentmiklós TC-F2 Sándor Dániel Berki Bence           3:00:02 5 41
  Szigetszentmiklós TC-F2 Csömöri Péter Haraszti Lajos           3:24:04 6 40
  Szigetszentmiklós TC-F2 Varga István Rapcsák László           3:34:48 7 39
  Szigetszentmiklós TC-F2 Teller Gábor Szabó Róbert           3:55:39 8 38
  Szigetszentmiklós TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László           3:14:18 1 50
  Szigetszentmiklós TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli           3:17:46 2 46
  Szigetszentmiklós TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos           3:19:09 3 44
  Szigetszentmiklós TC-V2 Denke Sándor Povenszki Gizella           3:22:40 4 42
  Szigetszentmiklós TC-V2 Varga Nina Varga Béla     Dunakiliti     3:23:23 5 41
  Szigetszentmiklós TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József           3:31:18 6 40
  Szigetszentmiklós TC-V2 Budaházy Eszter Kolb Tamás           3:37:57 7 39
  Szigetszentmiklós TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály           4:08:32 8 38
  Szigetszentmiklós TC-V2 Németh Attiláné Németh Attila Gábor           4:45:17 9 37
  Szigetszentmiklós TC-3 Kállay Kristóf Folytán László Csabai Edvin         2:53:24 1 50
  Szigetszentmiklós TC-3 Faltusz Róbert Balassa Katalin Szabó Attila         3:03:18 2 46
  Szigetszentmiklós TC-3 Csákó István Jeney László Csimma Roland         3:14:14 3 44
  Szigetszentmiklós TC-3 Barta István László Csaba Barazutti László         3:18:22 4 42
  Szigetszentmiklós TC-3 Molnárka Tünde Maróti István Nagy Bence         3:55:04 5 41
  Szigetszentmiklós TC-3 Jónás Ádám Jónás Dóra Bagi Benjamin         4:03:09 6 40
  Szigetszentmiklós TC-4 Locskai Mihály Koppányi László Juhász Andrea Polgár Ferenc       2:49:28 1 50
  Szigetszentmiklós TC-4 Gombás Gábor Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás Szigetszentmiklósi VE     2:57:02 2 46
  Szigetszentmiklós TC-4 Balogh Ábel Balogh Gábor Angyal Brigitta Angyal Henrik       3:08:20 3 44
  Szigetszentmiklós TC-4 Kopis Beáta Oravecz Attila Varga Zoltán Varga Tamás       3:18:38 4 42
  Szigetszentmiklós TC-4 Kovács András Fekete Dániel Szabó Zoltán Bárdosi Márton       3:24:51 5 41
  Szigetszentmiklós TC-4 Horváth Zsolt Barna Gáspár Fekete Dávid Szili Dániel       3:25:26 6 40
  Szigetszentmiklós TC-4 Ádám Dorottya Boros Zsuzsanna Szomor Julianna Misák Katalin KDSE     3:42:08 7 39
  Szigetszentmiklós TC-4 Szomorjai Ferenc Szomorjai Péter Szomorjai Barnabás Szomorjai Benedek       4:12:10 8 38
  Szigetszentmiklós SEAK-N1 Balogh Eszter             4:45:07 1 50
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 dr. Bacsa György             2:41:07 1 50
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Kovács Zsolt             2:54:41 2 46
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Beck László       Vadkacsa     2:58:44 3 44
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Nagy Sándor             3:07:37 4 42
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 ifj. Metzger Tibor             3:25:00 5 41
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Rideg Roland             3:28:03 6 40
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Falusi Károly             3:34:34 7 39
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Kristóf Tibor             3:38:22 8 38
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Simon Tibor             3:44:50 9 37
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Szabó Richárd             3:53:31 10 36
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 Palotay Zsolt             4:02:47 11 35
  Szigetszentmiklós SEAK-F1 dr. Keresztes Sándor             4:08:01 12 34
  Szigetszentmiklós TK-N1-50– Szöllősi Judit             3:25:32 1 50
  Szigetszentmiklós TK-N1-50+ Varga Zsófia             3:39:20 1 50
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Moharos Vilmos             2:33:51 1 50
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Bak Károly       Kiskunlacházi DSE     2:40:50 2 46
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Tóth György       RSD Eszkimó SE     2:59:41 3 44
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Basa Zsolt             3:01:08 4 42
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Fülöp Tamás             3:02:21 5 41
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Potondi László             3:02:54 6 40
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Vígh János             3:07:13 7 39
  Szigetszentmiklós TK-F1-50– Mizik Károly             3:38:07 8 38
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Csiszér András             2:52:29 1 50
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Neumann Gergely             2:57:05 2 46
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Kovács Géza Norbert             3:00:09 3 44
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Horváth János             3:02:57 4 42
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Bükkösy Ádám             3:07:25 5 41
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Hajdú István             3:10:03 6 40
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Kalocsai Sándor             3:14:49 7 39
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Geönczeöl Gáspár       Amatőr Lelkesedés SC     3:18:04 8 38
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Csaba Gergely Péter             3:56:30 9 37
  Szigetszentmiklós TK-F1-50+ Holczer József             4:32:52 10 36
  Szigetszentmiklós TK-N2 Bukovszky Szonja Fekete Melinda           2:33:30 1 50
  Szigetszentmiklós TK-N2 Lőrincz Réka Gózony Virág           2:52:24 2 46
  Szigetszentmiklós TK-N2 Kulik Dóra Láng Zsuzsanna           2:58:07 3 44
  Szigetszentmiklós TK-N2 Ladányi Ágnes Ladányi Réka           3:03:32 4 42
  Szigetszentmiklós TK-F2 Balogh László Szikora János     Kiskunlacházi DSE     2:27:20 1 50
  Szigetszentmiklós TK-F2 Fehér László Sándor Tamás     Kiskunlacházi DSE     2:34:58 2 46
  Szigetszentmiklós TK-F2 Németh László Hegedűs Béla           3:09:53 3 44
  Szigetszentmiklós TK-F2 Fülep Dániel Fülep Márton           3:20:51 4 42
  Szigetszentmiklós TK-V2 Takó Dalma Metzger Péter           2:55:41 1 50
  Szigetszentmiklós TK-V2 Bodovics-Kristó Éva Bodovics Gábor           3:05:43 2 46
  Szigetszentmiklós TK-V2 Bak István Bak Istvánné     Kiskunlacházi DSE     3:15:53 3 44
  Szigetszentmiklós TK-V2 Alberti Nóra Magyar Zoltán           4:26:35 4 42
  Szigetszentmiklós TK-V2 Bodnár Zsolt Takács Mónika           4:31:29 5 41
  Szigetszentmiklós TK-V2 Sárdi Anett Szecsődi András           4:55:45 6 40
  Szigetszentmiklós K-1 Otrok Juliánna             3:42:40 1 36
  Szigetszentmiklós K-1 Agócs Dániel             2:30:43 1 50
  Szigetszentmiklós K-1 Fridrich Imre             2:31:13 2 46
  Szigetszentmiklós K-1 Rukkel János             2:40:40 3 44
  Szigetszentmiklós K-1 Käfer Soma             2:42:54 4 42
  Szigetszentmiklós K-1 Bacsó Károly             2:50:37 5 41
  Szigetszentmiklós K-1 Fürge Tamás             3:00:47 6 40
  Szigetszentmiklós K-1 Fekete István             3:01:48 7 39
  Szigetszentmiklós K-1 Igaz Antal             3:05:09 8 38
  Szigetszentmiklós K-1 Holczer Zsolt             3:17:40 9 37
  Szigetszentmiklós K-2 Ember János Fodor Bence           2:33:03 1 50
  Szigetszentmiklós K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó           2:53:49 2 46
  Kiskunlacháza TC-F2 Pobori Krisztián Kakas Tamás           3:02:20 1 50
  Kiskunlacháza TC-F2 Pataki András Tóth János           3:03:41 2 46
  Kiskunlacháza TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán           3:03:48 3 44
  Kiskunlacháza TC-F2 Sándor Dániel Berki Bence           3:12:42 4 42
  Kiskunlacháza TC-F2 Belicza Béla Tóth Dénes     Spirit of racing     3:15:05 5 41
  Kiskunlacháza TC-F2 Erényi Zoltán Kovács Antal           3:16:55 6 40
  Kiskunlacháza TC-F2 Teller Gábor Szabó Róbert           3:30:02 7 39
  Kiskunlacháza TC-F2 Csömöri Péter Haraszti Lajos           3:31:29 8 38
  Kiskunlacháza TC-F2 Szántó Csaba Árva Gábor           DNF   0
  Kiskunlacháza TC-F2 Lázár György Szarvas Károly           DNF   0
  Kiskunlacháza TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László           3:23:46 1 50
  Kiskunlacháza TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona           3:26:15 2 46
  Kiskunlacháza TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli           3:31:29 3 44
  Kiskunlacháza TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos           3:38:39 4 42
  Kiskunlacháza TC-V2 Povenszki Gizella Denke Sándor           3:48:15 5 41
  Kiskunlacháza TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József           3:55:02 6 40
  Kiskunlacháza TC-V2 Kókainé Gózony Rita Kókai Dávid           4:26:52 7 39
  Kiskunlacháza TC-V2 Fidrich Mihály Fidrich Mihályné           5:25:20 8 38
  Kiskunlacháza TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály           5:38:00 9 37
  Kiskunlacháza TC-V2 Urbán Mónika Prózsa Csaba           DNF   0
  Kiskunlacháza TC-3 Szabó Attila Faltusz Róbert Nagy Péter         3:02:22 1 50
  Kiskunlacháza TC-3 Csimma Roland Csákó István Jeney László         3:21:09 2 46
  Kiskunlacháza TC-3 Barta István László Csaba Barazutti László         3:23:24 3 44
  Kiskunlacháza TC-3 Víg Géza Metzger Tibor Tóth Ernő         3:48:54 4 42
  Kiskunlacháza TC-3 Jónás Zoltán Kovács József Jónás Ádám         DNF    
  Kiskunlacháza TC-4 Pérervári Pál Süvegh László Horváth Márton Kovács Dorottya       2:51:55 1 50
  Kiskunlacháza TC-4 Locskai Mihály Koppányi László Ilyés Edit Polgár Ferenc       2:53:50 2 46
  Kiskunlacháza TC-4 Jakab Gábor Jakab Péter Úri Tamás Kovács Balázs       3:00:05 3 44
  Kiskunlacháza TC-4 Bálint László Szeifert Rita Meskó Krisztián Bedi Tamás       3:26:52 4 42
  Kiskunlacháza TC-4 Kopis Beáta Oravecz Attila Varga Zoltán Varga Tamás       3:37:21 5 41
  Kiskunlacháza TC-4 Horváth Antal Horváthné Kovács Katalin Horváth Dorka Horváth Virág       3:48:25 6 40
  Kiskunlacháza TC-4 Vámos Zoltán Takács György Takácsné Szalai Szilvia Vámosné Juhász Erzsébet       3:57:30 7 39
  Kiskunlacháza TC-4 Horváth Zsolt Barna Gáspár Fekete Dávid Szili Dániel       4:01:40 8 38
  Kiskunlacháza TC-4 Ádám Dorottya Boros Zsuzsanna Szomor Juliann Fehérné Örsi Gabriella KDSE     4:06:24 9 37
  Kiskunlacháza TC-4 Ádám Dorottya Németh Attila Béki János Keresztes Dávid KDSE     4:18:38 10 36
  Kiskunlacháza SEAK-F1 dr. Bacsa György             2:51:59 1 50
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Kovács Zsolt             2:53:54 2 46
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Bondor Balázs             2:57:28 3 44
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Fülöp Tamás             2:57:59 4 42
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Turi Attila             3:06:00 5 41
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Szekeres Miklós             3:09:02 6 40
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Nagy Sándor             3:10:54 7 39
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Rideg Roland             3:20:07 8 38
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Falusi Károly             3:49:09 9 37
  Kiskunlacháza SEAK-F1 Kristóf Tibor             DNF    
  Kiskunlacháza TK-N1-50– Ács Enikő             2:53:25 1 50
  Kiskunlacháza TK-N1-50– Nagy Erika             3:07:08 2 46
  Kiskunlacháza TK-N1-50– Princess Réka             3:09:39 3 44
  Kiskunlacháza TK-N1-50– Szöllősi Judit             3:26:51 4 42
  Kiskunlacháza TK-N1-50– Gózony Virág             DNF 5 0
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Moharos Vilmos             2:40:06 1 50
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Boros Gyula             2:44:04 2 46
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Bak Károly             2:48:26 3 44
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Tóth György       RSD Eszkimó SE     2:59:59 4 42
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Basa Zsolt             3:05:37 5 41
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Víg János             3:11:59 6 40
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Hegedűs Béla             3:14:17 7 39
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Kovács Antal             3:20:42 8 38
  Kiskunlacháza TK-F1-50– Potondi László             DNF   0
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Csiszér András             2:58:53 1 50
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Neumann Gergely             3:05:15 2 46
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Kalocsai Sándor             3:09:12 3 44
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Csaba Gergely Péter             3:35:50 4 42
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Geönczeöl Gáspár       Amatőr Lelkesedés SC     3:38:15 5 41
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Koncz Gábor             4:00:36 6 40
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Szomorjai Tamás             4:12:50 7 39
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Dósa Zoltán             DNF   0
  Kiskunlacháza TK-F1-50+ Mészáros András             DNF   0
  Kiskunlacháza TK-N2 Ladányi Réka Ladányi Ágnes           3:01:49 1 50
  Kiskunlacháza TK-F2 Fülep Dániel Fülep Márton           2:32:12 1 50
  Kiskunlacháza TK-F2 Balogh László Szikora János           2:32:12 2 46
  Kiskunlacháza TK-F2 Fehér László Sándor Tamás           2:42:37 3 44
  Kiskunlacháza TK-F2 Janiga Szabolcs Bükkösy Ádám           2:44:23 4 42
  Kiskunlacháza TK-F2 Lőrincz Géza Willinger Krisztián           2:49:19 5 41
  Kiskunlacháza TK-F2 Metzger Péter Horváth János           2:55:45 6 40
  Kiskunlacháza TK-F2 Beck László Horváth Attila           2:59:07 7 39
  Kiskunlacháza TK-F2 Németh Attila Viktor Mayer Márton           3:04:45 8 38
  Kiskunlacháza TK-F2 Sinte Márton Mészáros Márton           3:39:54 9 37
  Kiskunlacháza TK-F2 Metzger Tibor Balogh Attila           3:47:19 10 36
  Kiskunlacháza TK-V2 Fekete István Fekete Melinda           2:41:19 1 50
  Kiskunlacháza TK-V2 Budaházy Eszter Kolb Tamás           2:45:00 2 46
  Kiskunlacháza TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanni           2:49:13 3 44
  Kiskunlacháza TK-V2 Bodovics-Kristó Éva Bodovics Gábor           3:06:38 4 42
  Kiskunlacháza TK-V2 Kőrősi Edit Hajdú István           3:12:22 5 41
  Kiskunlacháza TK-V2 Bak Istvánné Bak István           3:16:42 6 40
  Kiskunlacháza K-1 Otrok Juliánna             3:42:40 1 27
  Kiskunlacháza K-1 Heincz Sándor             2:27:57 1 50
  Kiskunlacháza K-1 Juhász Gergő             2:32:13 2 46
  Kiskunlacháza K-1 Koós Bence             2:32:14 3 44
  Kiskunlacháza K-1 Bárány László             2:33:59 4 42
  Kiskunlacháza K-1 Wágner Csaba             2:34:09 5 21
  Kiskunlacháza K-1 Fridrich Imre             2:34:43 6 40
  Kiskunlacháza K-1 Kaszai Zoltán             2:41:12 7 39
  Kiskunlacháza K-1 Tisza Dávid             2:45:37 8 38
  Kiskunlacháza K-1 Schmidt Sándor             2:46:42 9 37
  Kiskunlacháza K-1 Novák Csaba             2:46:54 10 36
  Kiskunlacháza K-1 Gulyás István             2:48:52 11 35
  Kiskunlacháza K-1 Takács Attila             2:51:03 12 34
  Kiskunlacháza K-1 Novák Miklós             2:54:28 13 33
  Kiskunlacháza K-1 Balogh Gábor             2:56:57 14 32
  Kiskunlacháza K-1 Körmendi László             3:01:54 15 31
  Kiskunlacháza K-1 Igaz Antal             3:03:16 16 30
  Kiskunlacháza K-1 Fülep András             3:05:40 17 29
  Kiskunlacháza K-1 Kolozsi Tibor             3:13:37 18 28
  Kiskunlacháza K-1 Rukkel János             DNF    
  Kiskunlacháza K-2 Horváth Kristóf Schneider Tamás           2:23:52 1 50
  Kiskunlacháza K-2 Bálint Ádám Hamvas Gábor           2:24:43 2 46
  Kiskunlacháza K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó           2:58:59 3 44
  Kiskunlacháza K-2 Németh László Kirchner Árpád           3:11:59 4 42
  Kiskunlacháza Outrigger Nagy Iván             3:43:40 1  
  Kiskunlacháza Óriáshajó Rapcsák László, Lillik Zoltán, Németh Sándor, Németh Jonatán, Kovács Marianna, Varga István         3:46:49 1  
  Kiskunlacháza Óriáshajó Kátai László, Kovács Gábor, Kichner László, Sári Koppány, Kátai Szabina           4:13:59 2  
  Kiskunlacháza Óriáshajó Szomorjai Ferenc, Szomorjai Péter, Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Tamás         4:16:42 3  
  Kiskunlacháza Óriáshajó Takács József, dr. Répás József, dr. Galambos Eszter, Soós Zsolt, Breznyán István, Németh Attila             5:05:04 4  
  Tisza-tó TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Szabó Attila   Faltusz Team     03:11:07,61 1 50
  Tisza-tó TC-3 Csákó István Csimma Roland Varga István   Kiskunlacháza DSE     03:28:08,83 2 46
  Tisza-tó TC-3 Víg Géza Tóth Ernő Rukkel László   Szigetszenmiklósi Vízisport Egylet     03:55:38,69 3 44
  Tisza-tó TC-3 Németh Attila Gábor Németh Attiláné Németh Attila Viktor   Ráckeve VSE     04:32:46,52 4 42
  Tisza-tó TC-4 Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László Locskai Mihály Szanazug     03:06:14,44 1 50
  Tisza-tó TC-4 Jakab Gábor Jakab Péter Kovács Balázs Úri Tamás Szigetszenmiklósi Vízisport Egylet     03:07:16,95 2 46
  Tisza-tó TC-4 Bálint László Meskó Krisztián Skoda Tamás Bedi Tamás Kormorán Kenu Egyesület     03:21:35,37 3 44
  Tisza-tó TC-4 Kopis Beáta Oravecz Attila Varga Zoltán Varga Tamás Kiskunlacháza DSE     03:43:32,35 4 42
  Tisza-tó TC-4 Boros Zsuzsanna Misák Kata Ádám Dorka Szomor Julianna Kiskunlacháza DSE     04:00:27,35 5 41
  Tisza-tó TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán     Opel Körös Békéscsaba     03:05:39,85 1 50
  Tisza-tó TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián     HASE     03:05:44,39 2 46
  Tisza-tó TC-F2 Belicza Béla Tóth Dénes     Spirit of racing     03:21:47,94 3 44
  Tisza-tó TC-F2 Erényi Zoltán Kovács Antal     DSE Kiskunlacháza     03:23:20,64 4 42
  Tisza-tó TK-F2 Balogh László Szikora János     KDSE     02:46:52,58 1 50
  Tisza-tó TK-F2 Lőrincz Géza Willinger Krisztián           02:58:02,32 2 46
  Tisza-tó TK-F2 Fehér Bendegúz Fehér László     Kiskunlacháza     03:15:41,71 3 44
  Tisza-tó TK-N2 Bukovszky Szonja Fekete Melinda     KDSE     02:54:36,32 1 50
  Tisza-tó SEAK-F1 dr. Bacsa György             02:54:53,95 1 50
  Tisza-tó SEAK-F1 Turi Attila       PELSO KESZTHELY     03:00:56,31 2 46
  Tisza-tó SEAK-F1 Rukkel János       Szigetszenmiklósi Vízisport Egylet     03:16:13,06 3 44
  Tisza-tó SEAK-F1 Kristóf Tibor       RSD Eszkimo SE     03:50:23,56 4 42
  Tisza-tó SEAK-F1 Falusi Károly       AVSE Alberti csapat     03:54:49,17 5 41
  Tisza-tó TK-F1-50– Moharos Vilmos             02:42:14,76 1 50
  Tisza-tó TK-F1-50– Tóth György       RSD Eszkimó SE     03:02:46,76 2 46
  Tisza-tó TK-F1-50– Sándor Tamás       Kiskunlacháza DSE     03:12:02,54 3 44
  Tisza-tó TK-F1-50– Gulyás Ferenc       Rsd Eszkimo Se     03:16:45,88 4 42
  Tisza-tó TK-F1-50+ Neumann Gergely       Szigethalom     03:01:11,15 1 50
  Tisza-tó TK-F1-50+ Csiszér András             03:02:49,64 2 46
  Tisza-tó TK-F1-50+ Cristian Nemes             03:03:05,37 3 44
  Tisza-tó TK-F1-50+ Kalocsai Sándor       Ráckevei KKSE     03:12:29,58 4 42
  Tisza-tó TK-F1-50+ Geönczeöl Gáspár       Amatőr Lelkesedés SC     03:23:46,56 5 41
  Tisza-tó TK-F1-50+ Hajdú István       Szigetszenmiklósi Vízisport Egylet     03:25:25,30 6 40
  Tisza-tó TK-F1-50+ Marosi Tamás             03:49:16,92 7 39
  Tisza-tó TK-F1-50+ Geng József             03:59:01,61 8 38
  Tisza-tó TK-F1-50+ Iovanel Sebastian             04:10:35,00 9 37
  Tisza-tó TK-N1-50– Ács Enikő             03:02:57,44 1 50
  Tisza-tó TK-N1-50– Szöllősi Judit       Ráckeve VSE     03:22:38,07 2 46
  Tisza-tó TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     KDSE     03:33:13,44 1 50
  Tisza-tó TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli     Kiskunlacháza DSE     03:36:48,80 2 46
  Tisza-tó TC-V2 Rell Lajos Rell Magdolna     Rsd Eszkimo Se     03:41:40,28 3 44
  Tisza-tó TC-V2 Horváth Antal Horváth Antalné     KKL DSE     03:45:31,40 4 42
  Tisza-tó TC-V2 Bálint Ádám Pozsonyi Gabriella     UTE     03:48:47,82 5 41
  Tisza-tó TC-V2 Varga Béla Varga Nina     Dunakiliti     03:55:31,39 6 40
  Tisza-tó TC-V2 Novák István Szebellédi Edina           03:56:09,08 7 39
  Tisza-tó TC-V2 Tóth János Ilyés Edit           03:57:49,15 8 38
  Tisza-tó TC-V2 Takács Mihály Hampl Enikő           04:56:42,97 9 37
  Tisza-tó TC-V2 Szilvási Anikó       Lókötők     05:21:58,43 10 36
  Tisza-tó K-1 Otrok Juliánna       Rsd Eszkimo Se     03:45:14,18 1 38
  Tisza-tó K-1 Tisza Dávid       UTE     02:43:19,69 1 50
  Tisza-tó K-1 Wágner Csaba       Rsd Eszkimo Se     02:44:47,03 2 46
  Tisza-tó K-1 Nagy Péter             02:46:36,90 3 44
  Tisza-tó K-1 Gulyás István       Budapesti EE     02:46:40,91 4 42
  Tisza-tó K-1 Bacsó Károly       Rsd Eszkimo Se     02:57:14,15 5 41
  Tisza-tó K-1 Fekete István       Szigethalom     03:00:51,21 6 40
  Tisza-tó K-1 Nemeth Geiza             03:40:37,31 7 39
  Tisza-tó TK-V2 Molnár Rajmond Juhasz Ingrid           02:40:55,03 1 50
  Tisza-tó TK-V2 Kolb Tamás Budaházy Eszter     Pörnyeszi Team     02:43:47,68 2 46
  Tisza-tó TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanni           02:54:48,43 3 44
  Tisza-tó TK-V2 Bak István Bak Istvánné     Kiskunlacháza DSE     04:00:45,30 4 42
  Tisza-tó K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó     Kiskunlacházi DSE     03:44:45,98 1 50
  Dunakiliti TK-F2 Mészáros Márton Csapó Zsombor     Lágymányosi Spari     3:00 1 50
  Dunakiliti TK-F2 Balogh László Szikora János     KDSE     3:17 2 46
  Dunakiliti TK-F2 Fehér Bendegúz Fehér László     Kiskunlacházi Vaddarazsak SE     3:32 3 44
  Dunakiliti TK-F2 Beck László Horváth Attila     Vadkacsa - WeKing     3:38 4 42
  Dunakiliti TK-F2 Palsa Ferenc Varga Lajos     Jégmadár     3:40 5 41
  Dunakiliti TK-F2 Sallai Miklós Sallai Dani           4:18 6 40
  Dunakiliti TK-V2 Fekete István Fekete Melinda     Szigethalom     3:29 1 50
  Dunakiliti TK-V2 Bak István Bak Istvánné     Kiskunlacháza DSE     4:33 2 46
  Dunakiliti TC-F2 Zdenek Herzan Jan Vlcek     PROSPORT     3:31 1 50
  Dunakiliti TC-F2 Pétervári Pál Süvegh László     Szentendrei kajak-kenu Se.     3:35 2 46
  Dunakiliti TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián     HASE     3:38 3 44
  Dunakiliti TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán     Opel Kőrös     3:39 4 42
  Dunakiliti TC-F2 Tóth Dénes Pataki András     Spirit of racing     3:48 5 41
  Dunakiliti TC-F2 Németh István Sinkó László     Gödi SE     3:52 6 40
  Dunakiliti TC-F2 Sándor Dániel Berki Bence     Nikken SPORT TEAM     3:55 7 39
  Dunakiliti TC-F2 Erényi Zoltán Kovács Antal     Kiskunlachaza DSE     4:05 8 38
  Dunakiliti TC-F2 Csömöri Péter Haraszti Lajos     KDSE     4:07 9 37
  Dunakiliti TC-F2 Teller Gábor Vargyay László           4:14 10 36
  Dunakiliti TC-F2 Máté Gergely Nagy Ádám           4:28 11 35
  Dunakiliti TC-F2 Szente László Berger Péter           4:39 12 34
  Dunakiliti TC-F2 Kovács László Válint Zoltán     MVSE     4:55 13 33
  Dunakiliti TC-F2 Réti Kornél Horváth Dániel           5:01 14 32
  Dunakiliti TC-F2 Wágner Áron Wágner Zoltán           6:01 15 31
  Dunakiliti TC-F2 Kúti Dániel Kúti József           6:50 16 30
  Dunakiliti TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     KDSE     4:08 1 50
  Dunakiliti TC-V2 Ilyés Edit Tóth János     Csepel     4:11 2 46
  Dunakiliti TC-V2 Pásztor Gyula Pásztorné Kovács Joli     KDSE     4:15 3 44
  Dunakiliti TC-V2 Horváth Antal Horváthné Kovács Katalin           4:16 4 42
  Dunakiliti TC-V2 Varga Béla Varga Nina     Dunakiliti     4:21 5 41
  Dunakiliti TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos     Rsd Eszkimo Se     4:32 6 40
  Dunakiliti TC-V2 Pozsonyi E. Ágnes Lukács Krisztián     Tambi     4:41 7 39
  Dunakiliti TC-V2 Polányi Viktória Várnai Zsolt     Hullámhegy     4:44 8 38
  Dunakiliti TC-V2 Hampl Enikő Katalin Takács Mihály           4:48 9 37
  Dunakiliti TC-V2 Kalmár Helga Novák István           5:08 10 36
  Dunakiliti TC-V2 Pozsonyi Gabriella Tisza Dávid     UTE     5:10 11 35
  Dunakiliti TC-V2 Sárdi Anett Szecsődi András           5:40 12 34
  Dunakiliti TC-V2 Süly Zsolt Némedi Adrienn           6:02 13 33
  Dunakiliti TC-V2 Vieland Ágnes Zalavári Péter     HASE       14 32
  Dunakiliti TC-3 Burger Kristóf Balogh Donát Süvegh Andris   Szentendrei kajak-kenu SE     3:43 1 50
  Dunakiliti TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Szabó Attila         3:44 2 46
  Dunakiliti TC-3 Adolf András Adolf Géza Wertan Balázs   Tambi     3:50 3 44
  Dunakiliti TC-3 Kigyosi géza Kigyosi gábor Nagy László   Lágymányosi Spari     3:58 4 42
  Dunakiliti TC-3 Terjék Péter Csaba Gergely Bacskó László   peti-laci-gery vizi se     4:04 5 41
  Dunakiliti TC-3 Rapcsák László Csákó István Jeney László         4:10 6 40
  Dunakiliti TC-3 Víg Géza Metzger Tibor Szomorjai Ferenc   Szigetszentmiklósi Vízisport egyesület     4:25 7 39
  Dunakiliti TC-3 Kovács Gábor Dütsch Lívia Fehér József   Ganz     4:57 8 38
  Dunakiliti TC-3 Harmath Ilona Dömötör István Bagyula Kristóf   Ganz     5:10 9 37
  Dunakiliti TC-3 Filicki Tibor Klimeš Vlado Olejnik Ivan   fitsport     5:11 10 36
  Dunakiliti TC-3 Kovács György Czinkóczky Judit Wagner Balázs         6:00 11 35
  Dunakiliti TC-3 Bakon Csaba Kúti Zoltán Kútiné V. Piroska         6:50 12 34
  Dunakiliti TC-4 Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László Locskai Mihály Szanazug     3:37 1 50
  Dunakiliti TC-4 Jakab Gábor Jakab Péter Kovács Balázs Úri Tamás       3:42 2 46
  Dunakiliti TC-4 Adolf Balázs Pálfi Máté Horváth Márton Gallai Márk Szentendrei kajak-kenu Se.     3:47 3 44
  Dunakiliti TC-4 Bálint László Meskó Krisztián Bedi Tamás Skoda Tamás Kormoran     3:51 4 42
  Dunakiliti TC-4 Tuba Lajos Tarcsi Vilmos Csémy Norbert Visváder Maros       4:02 5 41
  Dunakiliti TC-4 Kovács Dorottya Kosztolányi Dalma Adolf Anna Süvegh Zsófia Szentendrei kajak-kenu Se.     4:03 6 40
  Dunakiliti TC-4 Rovó András Dr. Gyalai Korpos Miklós Gyalai Korpos István Kalapos Gergő Jezer     4:16 7 39
  Dunakiliti TC-4 Kopis Beáta Oravecz Attila Varga Zoltán Varga Tamás KDSE     4:32 8 38
  Dunakiliti TC-4 Ádám Dorottya Boros Zsuzsanna Szomor Juliann Fehérné Örsi Gabriella KDSE     4:42 9 37
  Dunakiliti TC-4 Ádám Dorottya Nagy Gábor Varga Tamás Lőrinci István KDSE     5:38 10 36
  Dunakiliti TC-4 Drienyovszki László Esholtz László Konyári József Mihályi Dezső         11 35
  Dunakiliti TC-4 Barta Iván László Csaba Barazutti László Tóth György Gödi SE       11 35
  Dunakiliti TC-4 Biewald Attila Wlasich Mirko Biewald Péter Biewald Nóra         Feladta  
  Dunakiliti K-1 Kovács András       Lágymányosi Spari Egyesület     3:10 1 50
  Dunakiliti K-1 Martin Misik             3:10 2 46
  Dunakiliti K-2 Mészáros Sándor Metz László           3:06 1 50
  Dunakiliti K-2 Boros Zoltán Kassai Álmos     BSE-G4S Honvéd     3:33 2 46
  Dunakiliti K-2 Foki Vilmos Foki Vilkó     Kiskunlacházi DSE     4:21 3 44
  Dunakiliti SEAK-F1 dr. Bacsa György             3:56 1 50
  Dunakiliti SEAK-F1 Both Vendelin             4:47 2 46
  Dunakiliti SEAK-F1 Komenda Tamás             4:47 2 46
  Dunakiliti SEAK-F1 Apagyi László             5:50 4 42
  Dunakiliti TK-F1-50– Moharos Vilmos             3:20 1 50
  Dunakiliti TK-F1-50– Boros Gyula       Kiskunlacháza DSE     3:25 2 46
  Dunakiliti TK-F1-50– Miroslav Venera       Prosport     3:28 3 44
  Dunakiliti TK-F1-50– Bak Károly       Kiskunlacházi DSE     3:36 4 42
  Dunakiliti TK-F1-50– Jiri Hron       Prosport     3:39 5 41
  Dunakiliti TK-F1-50– Neumann Gergely             3:45 6 40
  Dunakiliti TK-F1-50– Tóth György       RSD Eszkimó SE     3:48 7 39
  Dunakiliti TK-F1-50– Sándor Tamás       Kiskunlacháza DSE     3:49 8 38
  Dunakiliti TK-F1-50– Nemeth Gaiza             3:50 9 37
  Dunakiliti TK-F1-50– Kovács Miklós             3:58 10 36
  Dunakiliti TK-F1-50– Horváth János       Szigetszentmiklós VSE     4:00 11 35
  Dunakiliti TK-F1-50– Cristian Nemes             4:01 12 34
  Dunakiliti TK-F1-50– Kovács Géza Norbert             4:16 13 33
  Dunakiliti TK-F1-50– Sebastian Iovanel             4:24 14 32
  Dunakiliti TK-F1-50– Kalocsai Sándor       Ráckeve VSE     4:25 15 31
  Dunakiliti TK-F1-50– Mészáros András       Sióki TK     4:25 15 31
  Dunakiliti TK-F1-50– Geönczeöl Gáspár       Amatőr Lelkesedés SC     4:29 17 29
  Dunakiliti TK-F1-50– Szomolay István             4:33 18 28
  Dunakiliti TK-F1-50– Reizinger Róbert             6:03 19 27
  Dunakiliti TK-N1-50– Mátyás Barbara             4:56 1 50