RÁBA100/60/25 TELJESÍTMÉNYTÚRA
A leadott érvényes nevezések. Ha nem látod a neved, akkor vagy nem utáltál, vagy utaltál, de nem neveztél, vagy rossz összeget utaltál.
NÉV | TÁV | KATEGÓRIA | STÁTUSZ |
---|---|---|---|
Mikesi Angéla | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Tóth Tamás, Hatoss Dorka | 100 km | TK2 – kajak 2 | OK |
Bujtás Gábor | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Andreas Altendorfer, Markus Mayr | 100 km | TK2 – kajak 2 | OK |
Pintér Emese | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Bérdi Bence | 100 km | Outrigger | OK |
Dongó Ferenc | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Keresztes Béla, Barabás Béla, Pintér András | 100 km | TC-3 | OK |
Kázmér Viktor | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
dr. Teleki Ferenc | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Csendőr János | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Orosz Tímea, Orosz László, Kompolti Hédi | 100 km | TC-3 | póló árának utalása hiányos |
Gárgyán-Pénzes Johanna | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Bruckner Zoltán | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Sárik László | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Schnitzer Zoltán | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Lipcsei László Péter | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Vinkovits András | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Vinkovits Artúr, Puksa Tibor | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Molnár László | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Aipli Sándor, Szabó Attila | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Dr. Németh Zoltán | 100 km | SUP | OK |
Kazai Kornél | 100 km | SUP | OK |
Darányi Éva Ágnes, Leipold Péter Zoltán | 100 km | TK2 – kajak 2 | OK |
Mariák Márton | 60 km | TK1 – kajak 1 | OK |
dr. Bakró Dániel | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Molnár Csaba, Benkő Csaba | 100 km | TK2 – kajak 2 | OK |
Bilau Lőrinc | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Bécsi Tamás | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Kocsis Ádám, Sekulić Dejan | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Ágota Csaba, Balogh Zsolt | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Takács Attila, Gőgös Péter | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Hiriczkó Ede | 60 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Kövesi Péter | 60 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Máté Endre | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Laucsek Tamás | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Szalay Csaba | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Gajdics Ádám, Gulácsi Kristóf, Fekete Mátyás, Sauer Rutger | 60 km | TC4 – kenu 4 | OK |
Németh Zoltán (zeg) | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Bors Csaba István | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Seffer István | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Denke Sándor, Csömöri Péter | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Seffer István | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Balázs Attila | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Barna György, Bozorádi Petra | 100 km | TC2 – kenu 2 | OK |
Frank József | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Vizi Sándor | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
Hatos Péter | 60 km | SUP | OK |
Katona Zoltán | 100 km | TK1 – kajak 1 | OK |
CSÖRÖTNEKTŐL IKERVÁRIG – 100 km
KÖRMENDTŐL IKERVÁRIG – 60 km
PÜSPÖKMOLNÁRITÓL IKERVÁRIG – 25 km
A Rába100 teljesítménytúra minden évben tavasz vége felé került megrendezésre.
A rajt Csörötneken, a cél az ikervári gátnál van.
A táv közben a mezőny kétszer pihenőt tarthat, ahol frissítő és energiapótlás várja a túrázókat.
Aki nem vállalja a 100 km-t, az Körmenden becsatlakozhat a mezőnybe, így teljesíthet 60 km-t vagy Püspökmolnáritól 25 km.
Az első frissítő pont Körmenden van a WeKing Egyesület bázisán, a második Püspökmolnáriban a Joe tanyán.
A Rába100 teljesítménytúrán mindenki a saját felelősségére vesz részt!
A kenuban lévő felszerelésekért a rendezőség felelősséget nem vállal!
A felszerelésedről magad gondoskodsz! Saját felszerelésedet a szervezőkön ne keresd!!! Ha valaki a túratervet nem tartja be, annak a szállítást és az utazást magának kell megoldania. Mindenkinél legyen időmérésre alkalmas eszköz! Az eddigi tapasztalatok alapján a részidők teljesíthetőek, de felkészültséget igényelnek.
Akik nem tudják a részidőket teljesíteni, de mégis továbbindulnak, azokért a rendezőség felelősséget nem vállal.
Gondoskodj a saját ellátásodról, a túra folyamán a frissítőpontokon étel-ital kiegészítés/kedveskedés várja a résztvevőket. Nem lesz lakodalom, ne arra készülj!!! 🙂
5.00 találkozó Csörötneken
Regisztráció, póló osztás, nevezési díjak befizetése! Aki nem utalt az pontos összeget hozzon!
6.00 Rajt. A túrát egy tréler és személyautók kísérik, amik a két pihenőponton a frissítőket biztosítják.
11.00-ig Érkezés Körmendre, az első frissítőpontra. Aki előbb beérkezik, annak több ideje van pihenni, enni, regenerálódni.
11.00-kor mindenkinek el kell hagynia a körmendi frissítőpontot, akinek ez nem sikerül, az felpakol a trélerre vagy a Weking Bázison hagyja a hajóját.
11.00 Legkésőbbi továbbindulás Körmendről! Alternatív megállóhely: Árvíz Presszó, Molnaszecsőd.
14.00 A 25 km-es távot teljesíteni vágyók rajtja.
Aki a 25 km-en indul keresse Bogáti Andrást! +36 30 252 3488
15.00-ig Érkezés Püspökmolnáriba a Joe tanyára, ahol a második frissítőpont lesz. Aki 15.00-ig nem érkezik meg, az felpakol a trélerre és a kísérőkocsik segítségével utazik tovább Ikervárra.
15.00 Legkésőbbi továbbindulás Püspökmolnáriból!
19.00-ig Célbaérkezés az ikervári gáthoz! Folyamatos trélerre pakolás. Érem és oklevél átadás. 19.00-tól Az érkező szállítójárművek segítségével visszautazunk.
A rendezőség a programváltoztatás jogát fenntartja!
Jó túrázást!
Nevezés
Számlaszám, amire a nevezési díjat várjuk:
Gránit Bank 12100011-18858994 (Kedvezményezett: Horváth Attila)
vagy
Revolut LT853250015835366588 (Kedvezményezett: Horváth Attila)
A közleménybe írjátok be, hogy Rába100 és a neve(ke)t.
A nevezéseket csak a nevezési díj beérkeztével és a nevezési űrlap kitöltésével tudjuk elfogadni!
A nevezési díjak 2024. január 1. és 2024. március 15. között:
Aki igényel bármilyen szállítási feladatot, annak 12.000 Ft/fő.
Aki rendelkezik kísérővel és magának megoldja a hajó- és személyszállítási feladatokat, annak 10.000 Ft/fő.
A ruházat (póló, kapucnis felső, vertex felső) nincs benne az árban!
Nevezési díjak 2024. március 16. és 2024. május 7. között:
Aki igényel bármilyen szállítási feladatot, annak 15.000 Ft/fő.
Aki rendelkezik kísérővel és magának megoldja a hajó- és személyszállítási feladatokat, annak 12.000 Ft/fő.
A ruházat (póló, kapucnis felső, vertex felső) nincs benne az árban!
A nevezési díjat nem áll módunkban visszautalni!
Százszorszép teljesítménytúra sorozat
Aki sikeresen teljesíti a Rába100-at, a Ipoly Grand Prix-et és a Mosoni 120-at az külön elismerésben részesül a sorozat végén.
Szállás
Walhalla (Weking bázis)
Az Egyesület bázisán, faházban vagy sátorban aludni. Kb. 10 fő
Bárkaház lábonálló faház
4×4 ágyas szobák, emeletes ágyakkal. Fürdő, konyha külön épületben.
Somogyi kollégium
Iskolai kollégiumi szobák. Kb. 10 perc sétányira.
Eredmények
Aipli Sándor – Bedi Tamás | kenu 2 |
Horváth Attila – Lillik Zoltán | kenu 2 |
Tóth Roland – Sánta Tamás | kenu 2 |
Mézes Péter kajak 1 | kajak 1 |
Aipli Sándor – Aipliné Tóth Ilona | kenu 2 |
Horváth Attila – Péter Zsolt | kenu 2 |
Tóth Roland – Németh Attila | kenu 2 |
Sánta Tamás – Bedi Tamás | kenu 2 |
Kele Vidra Attila | kajak 1 |
Turi Attila – Őri Zsolt | kajak 2 |
Imre András – Horváth László | kenu 2 |
Denke Sándor – Foki Vilmos | kenu 2 |
Sásdi László – Csóka Gergő | kenu 2 |
Mézes Péter | kajak 1 |
Gál Attila – Iharos György – Buriusz Tibor | kenu 3 |
Nagy Árpád – Vona Csaba | kajak 2 |
Kozma Attila | kajak 1 |
Kele Vidra Attila | kajak 1 |
Varga Béla – Ladó Miklós | kenu 2 |
Aipli Sándor – Aipliné Tóth Ilona | kenu 2 |
Sándor Tamás – Fehér László – Szabó Attila | kenu 3 |
Orosz László | kajak 1 |
Horváth Attila – Lillik Zoltán | kenu 2 |
Péter Zsolt | kajak 1 |
Frank József | kajak 1 |
Sánta Tamás – Bedi Tamás – Denke Sándor | kenu 3 |
Tóth Roland – Horváth László | kenu 2 |
Farkas József – Farkad Dávid – Tóth Norbert | kenu 3 |
Boros Zsuzsanna – Szomor Julianna – Szöllösi Judit – Szikora Tibor | kenu 4 |
Nagy Andrea – Ferencz Tibor – Adamcsek József | kenu 3 |
dr. Münch István – dr. Szám Kristóf | kenu 2 |
Török Gergő – Hajba Balázs | kenu 2 |
dr. Münch Zoltán – Szám István | kenu 2 |
Nagy Árpád – Vona Csaba | kajak 2 | 16:13 |
Váczai Enikő | kajak 1 | 16:13 |
Sebastian Iovanel | kajak 1 | 16:20 |
Cserjés Károly | kajak 1 | 16:35 |
Aipli Sándor – Sánta Tamás | kenu 2 | 17:10 |
Szalai József | kajak 1 | 17:32 |
Horváth Katalin – Fehér László – Sándor Tamás | kenu 3 | 17:42 |
Horváth Attila – Lillik Zoltán | kenu 2 | 17:46 |
Barna György – Ispánki Zoltán | kenu 2 | 17:54 |
Varga Béla – Varga Nina | kenu 2 | 18:12 |
Miskolczi Andrea – Ferencz Tibor – Adamcsek József | kenu 3 | 18:13 |
Boros Zsuzsanna – Fehér Gabriella – Szomor Julianna – Szikora Tibor | kenu 4 | 18:55 |
Őri Zsolt | kajak 1 | 18:59 |
Benkő Csaba – Molnár Csaba | kajak 2 | 18:59 |
Lőrincz Endre | kajak 1 | 18:59 |
Péter Zsolt | kajak 1 | 18:59 |
Széplaki Tamás | kajak 1 | 19:07 |
Imre András – Bíró Tamás | kenu 2 | 19:08 |
Tóth Roland – Horváth László | kenu 2 | 19:09 |
Szép Balázs – Szép Cecília | kenu 2 | 19:24 |
Papp Krisztián – Dienes András | kenu 2 | 19:29 |
Kele Attila– Keléné Majzik Bernadett | kenu 2 | 19:35 |
Németh Géza | kajak 1 | – |
Ölvegyi István | kajak 1 | – |
Konya Imre | kajak 1 | – |
Németh Géza | kajak 1 | 9:55 |
Sebastian Claudiu | kajak 1 | 9:55 |
Fehér László, Fehér Gabriella, Csömöri Péter | kenu 3 | 9:58 |
Nagy Árpád, Vona Csaba | kajak 2 | 9:58 |
Skoda Tamás | kajak 1 | 10:28 |
Aipiné Tóth Ilona, Szabó Attila | kenu 2 | 10:30 |
Molnár Csaba, Benkő Csaba | kajak 2 | 10:34 |
Széplaki Tamás | kajak 1 | 10:44 |
Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs | kenu 3 | 10:55 |
Sápi Gergely | kajak 1 | 10:56 |
Balogh Tamás | kajak 1 | 10:56 |
Kakas Tamás | kenu 1 | 10:58 |
Pobori Krisztián | kenu 1 | 10:58 |
Horváth Attila | kenu 1 | 10:58 |
Aipli Sándor | kenu 1 | 10:59 |
Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal, Sándor Tamás | kenu 3 | 11:00 |
Kónya Imre | kajak 1 | 11:14 |
Valach Mihály | kajak 1 | 11:14 |
Szomor Judit, Szikora Tibor, Kirchner Árpád | kenu 3 | 11:15 |
Bálint Zsolt, Gergye József | kenu 2 | 11:23 |
Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula | kenu 2 | 11:23 |
Horváth Tamás, László Krisztián | kenu 2 | 11:26 |
Herman István | kajak 1 | 11:55 |
Molnár László | kajak 1 | 12:05 |
Szép Balázs, Szép Cecília | kenu 2 | 12:35 |
Dienes András, Szakács Eszter | kenu 2 | 12:52 |
Kontár Ákos | kenu 1 | – |
Szabó László | kajak 1 |
Skoda Tamás | kajak 1 |
Kakas Tamás, Pobori Krisztián | kenu 2 |
Nagy Péter | kajak 1 |
Katona Zoltán | kajak 1 |
Poszavecz Adrienn, Vizi Balázs | kajak 2 |
Németh Anita, Lillik Zoltán | kenu 2 |
Varga Nina, Szigeti Ágnes, Varga Béla | kenu 3 |
Szigeti Tamás | kajak 1 |
Kontár Ákos | kajak 1 |
Ivády Péter | kajak 1 |
Pfeiffer Dániel | kajak 1 |
Mészáros Bence, Temesvári Attila | kenu 2 |
Aipliné Tóth Ilona, Aipli Sándor | kenu 2 |
Frank József | kajak 1 |
Bujtás Gábor | kajak 1 |
Münich István | kajak 1 |
Várnai Szabolcs, Horváth Attila | kenu 2 |
Nagy Árpád, Vona Csaba | kajak 2 |
Szabó Imre | kajak 1 |
dr. Ivády Péter | kajak 1 | 11:10 |
Lakatos Péter | kajak 1 | 11:10 |
Bujtás Gábor | kajak 1 | 11:52 |
Skoda Tamás | kajak 1 | 12:45 |
Szabó László | kajak 1 | 12:45 |
Kakas Tamás, Takács Attila | kenu 2 | 13:09 |
Mikesi Angéla, Horváth Ágnes, Horváth Attila | kenu 3 | 13:34 |
Bérdi Bence, Kocsis Ádám | kenu 2 | 13:35 |
Polgár Tibor | kajak 1 | 13:51 |
Várnai Szabolcs, Komenda Tamás | kenu 2 | 13:55 |
Katona Zoltán | kajak 1 | 14:00 |
Szép Balázs, Papp Krisztián | kenu 2 | 14:17 |
Vizi Balázs | kajak 1 | 14:17 |
Szabó József Attila (Rum) | kajak 1 | – |
Murvai Zoltán (Rum) | kenu 1 | – |
Varga Péter, Tóth István (Körmend) | kenu 2 | – |
dr. Ivady Péter |
kajak 1 |
9:37 |
Sallay Miklós |
kajak 1 |
9:37 |
Juhász Gábor |
kajak 1 |
10:00 |
Kakas Tamás, Pobori Krisztián |
kenu 2 |
10:27 |
Maróti István Gábor, Hajdu István |
kenu 2 |
10:36 |
Szabó József Attila |
kajak 1 |
11:12 |
Tóth János |
outrigger |
11:14 |
Horváth Attila, Tóth Tamás |
kenu 2 |
11:20 |
Kovács Péter, Tóth-Erdei Virág |
kenu 2 |
11:24 |
Aipli Sándor |
kenu 1 |
11:26 |
Bánky László |
kajak 1 |
11:43 |
Bérdi Bence, Bálint Zsolt |
kenu 2 |
11:43 |
Szabó László |
kajak 1 |
11:43 |
Jantos Gábor |
kajak 1 |
11:43 |
Frank József |
kajak 1 |
11:43 |
Skoda Tamás |
kajak 1 |
11:43 |
Bujtás Gábor |
kajak 1 |
11:43 |
Szalay Csaba |
kajak 1 |
11:49 |
Németh Zoltán |
kajak 1 |
11:49 |
Lillik Zoltán, Németh Anita |
kenu 2 |
12:05 |
Jeney László, Csimma Roland, ifj. Csimma Roland |
kenu 3 |
12:10 |
Czencz Ferenc, Czencz Hanna |
kajak 2 |
12:10 |
Sánta Tamás, Molnár Csaba |
kenu 2 |
12:14 |
Katona Zoltán |
kajak 1 |
12:17 |
Prehoffer István, Friedmann Endre, dr. Kürthy Dániel |
kenu 3 |
12:20 |
Bódi Gábor Balázs |
kajak 1 |
12:34 |
Szukics Szabolcs |
kajak 1 |
12:38 |
Fehér László, Mikesi Angéla |
kenu 2 |
12:38 |
Ágota Csaba, Takács Attila |
kenu 2 |
12:44 |
Orosz László |
kajak 1 |
12:45 |
Kecskés Miklós |
kajak 1 |
12:45 |
Czigány Tamás |
kajak 1 |
12:45 |
Köbli Attila, Szabó Sándor, Bindics Attila |
kenu 3 |
12:52 |
Murvai Zoltán, Kis Zsolt |
kenu 2 |
– |
Bana Gábor Péter, Niedermayer Péter |
kenu 2 |
– |
Kárpáti István |
kajak 1 |
– |
NEVEK | KAT | TÁV | IDŐ |
Sallay Miklós | K1 | 100 | 10:07 |
Bódi Gábor Balázs | K1 | 100 | 10:15 |
Kakas Tamás, Pobori Krisztián | C2 | 100 | 10:19 |
Maróti István Gábor, Hajdú István | C2 | 100 | 10:27 |
Nagy Árpád | K1 | 100 | 10:40 |
Csömöri Péter, Nyers Judit | C2 | 100 | 11:30 |
Bérdi Bence, Kocsis Ádám | C2 | 100 | 11:40 |
Horváth Attila, Várnai Szabolcs | C2 | 100 | 11:43 |
Major Gellért | K1 | 100 | 11:50 |
Tóth Tamás, László Dszenifer | K2 | 100 | 11:56 |
Molnár Csaba, Benkő Csaba | K2 | 100 | 11:59 |
Dr. Kovács Máté | K1 | 100 | 11:59 |
Lillik Zoltán, Németh Anita | C2 | 100 | 12:00 |
Czencz Ferenc, Czencz Hanna | K2 | 100 | 12:05 |
Csimma Gábor Roland, Csimma Roland, Jeney László, Szabó Attila | C3 | 100 | 12:06 |
Németh Zoltán | K1 | 100 | 12:10 |
Szalay Csaba | K1 | 100 | 12:10 |
Vizi Sándor | K1 | 100 | 12:15 |
Sándor Tamás, Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal | C3 | 100 | 12:16 |
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli | C2 | 100 | 12:16 |
Köbli Attila, Csendes Sándor | C2 | 100 | 12:30 |
Prehoffer István, dr. Kürthy Dániel, Kispéter László | C3 | 100 | 12:30 |
Kárpáti István | K1 | 100 | 12:30 |
Mikesi Angéla | K1 | 100 | 11:59 |
Szukics Szabolcs | K1 | 100 | 12:34 |
Pfeiffer Dániel | K1 | 100 | 12:34 |
Katona Zoltán | K1 | 100 | 12:34 |
Orosz László, Nagy Gabriella, Kompolti Hédi, Orosz Tímea | C4 | 100 | 12:35 |
Keresztes Béla, Bedeő Zsolt, Barabás Béla, Nemes Csaba | C4 | 100 | 12:45 |
Szabó Balázs | C1 | 60 | 8:35 |
Zsámár Dávid, Göncz Tamás | C2 | 60 | 8:44 |
Bana Gábor Péter | K1 | 60 | 8:52 |
Selényi Zsolt, Kelemen Ákos, Figula János, Niedermayer Péter | C4 | 60 | 9:30 |
Varga Mátyás, Harasta Mária | K2 | 60 | – |
RÉSZTVEVŐK 100 km | KATEGÓRIA | CÉLBA ÉRKEZÉS |
---|---|---|
Sallay Miklós | KAJAK 1 | 14:50:00 |
Nagy Árpád | KAJAK 1 | 15:12:00 |
Varga J. Richárd | KAJAK 1 | 15:15:00 |
Tóth Tamás | KAJAK 1 | 15:47:00 |
Bécsi Tamás | KAJAK 1 | 15:53:00 |
Kakas Tamás, Pobori Krisztián | KENU 2 | 15:53:00 |
Bilau Lőrinc | KAJAK 1 | 15:54:00 |
dr. Ivády Péter | KAJAK 1 | 15:55:00 |
dr. Kiss Bence, Mészáros Bence, Szabó András, Török Viktor | KENU 4 | 16:17:00 |
Bérdi Bence, Kocsis Ádám | KENU 2 | 16:17:00 |
Pataki András | EGYÉB 1 | 16:27:00 |
Czencz Hanna, Czencz Ferenc | KAJAK 2 | 16:27:00 |
Bujtás Gábor | KAJAK 1 | 16:31:00 |
Pintér Emese | KAJAK 1 | 16:31:00 |
Skoda Tamás | KAJAK 1 | 16:47:00 |
Schnitzer Zoltán | KAJAK 1 | 16:47:00 |
Szabó László | KAJAK 1 | 16:47:00 |
Tóth Réka | KAJAK 1 | 16:48:00 |
Bódi Álmos Gábor | KAJAK 1 | 16:48:00 |
Bódi Gábor Balázs | KAJAK 1 | 16:55:00 |
Mikesi Angéla | KAJAK 1 | 17:02:00 |
Aipli Sándor, Szabó Attila | KENU 2 | 17:02:00 |
Vizi Sándor | KENU 1 | 17:05:00 |
Szomor Judit, Székács Zsuzsa, Várnai Szabolcs, Horváth Attila | KENU 4 | 17:05:00 |
Kakas Anna | KAJAK 1 | 17:07:00 |
Bécsi Tamás | KAJAK 1 | 17:16:00 |
Bauer János | KAJAK 1 | 17:16:00 |
Kompolti Hedi, Orosz Tímea, Orosz László | KENU 3 | 17:17:00 |
Molnár Csaba | KAJAK 1 | 17:20:00 |
Sinka Dóra, Bálint Zsolt István | KENU 2 | 17:27:00 |
Dongó Ferenc | KAJAK 1 | 17:29:00 |
Kis Klaudia | KAJAK 1 | 17:34:00 |
Frank József | KAJAK 1 | 17:34:00 |
Fejes József | KAJAK 1 | 17:36:00 |
Csimma Roland, Csimma Roland Gábor, Kaltenecker Annamária | KENU 3 | 17:38:00 |
Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin, Sándor Tamás | KENU 3 | 17:38:00 |
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli | KENU 2 | 17:39:00 |
Katona Zoltán | KAJAK 1 | 17:40:00 |
dr. Kovács Máté | KAJAK 1 | 17:40:00 |
Lender Sándor, Őrsi Gabriella, Józan Ferenc | KENU 3 | 17:41:00 |
Gárgyán-Pénzes Johanna | KAJAK 1 | 17:41:00 |
Szukics Szabolcs | KAJAK 1 | 17:54:00 |
Kárpáti István | KAJAK 1 | 17:58:00 |
Szalay Csaba | KAJAK 1 | 18:05:00 |
Németh Zoltán | KAJAK 1 | 18:05:00 |
Prehoffer István, Kispéter László, dr. Kürthy Dániel | KENU 3 | 18:08:00 |
Barna György, Bozorádi Petra | KENU 2 | 18:08:00 |
Csendes Sándor, Köbli Attila, Köbli Gergely | KENU 2 | 18:19:00 |
Göncz Tamás, Geller Róbert, Zsámár Dávid | KENU 3 | 18:24:00 |
Németh Zoltán Weking | KAJAK 1 | 18:31:00 |
Keresztes Béla, Barabás Béla, Berlován Kinga | KENU 3 | –––––––– |
Tóth János | EGYÉB 1 | –––––––– |
Lillik Zoltán, Németh Anita | KENU 2 | –––––––– |
Komenda Tamás | KAJAK 1 | –––––––– |
Jantos Gábor | KAJAK 1 | –––––––– |
RéSZTVEVŐK 60 km KATEGÓRIA CÉLBA ÉRKEZÉS
dr. Bakró Dániel KAJAK 1 14:31:00
Bors Csaba KAJAK 1 16:38:00
Nagy András KAJAK 1 17:52:00
Hegedűs Dóra KAJAK 1 17:52:00
Figula János, Gyöngyösi Zsolt, Bana Gábor Péter KENU 3 18:00:00
Kelemen Ákos, Niedermayer Péter, Selényi Zsolt KENU 3 18:00:00
RÉSZTVEVŐ 25 km | KATEGÓRIA | CÉLBA ÉRKEZÉS |
---|---|---|
Ferencz Székely Edit | KAJAK 1 | 18:31:00 |