weking.hu

WeKing logo

RÁBA100/60 Teljesítménytúra

CSÖRÖTNEKTŐL IKERVÁRIG – 100 km
KÖRMENDTŐL IKERVÁRIG – 60 km

A Rába100 teljesítménytúra minden évben tavasz vége felé került megrendezésre. A rajt Csörötneken, a cél az ikervári gátnál van. A táv közben a mezőny kétszer pihenőt tarthat, ahol frissítő és energiapótlás várja a túrázókat. Aki nem vállalja a 100 km-t, az Körneden becsatlakozhat a mezőnybe, így teljesíthet 60 km-t. Az első frissítő pont Körmenden van a WeKing Egyesület bázisán, a második Püspökmolnáriban a Joe tanyán.
A Rába100 teljesítménytúrán mindenki a saját felelőségére vesz részt! A kenuban lévő felszerelésekért a rendezőség felelősséget nem vállal! A felszerelésedről magad gondoskodsz! Saját felszerelésedet a szervezőkön ne keresd!!! Ha valaki a túratervet nem tartja be, annak a szállítást és az utazást magának kell megoldania. Mindenkinél legyen időmérésre alkalmas eszköz! A tavalyi évek tapasztalata alapján a részidők teljesíthetőek, de felkészültséget igényelnek.
Akik nem tudják a részidőket teljesíteni, de mégis továbbindulnak, azokért a rendezőség felelősséget nem vállal.
Gondoskodj a saját ellátásodról, a túra foyamán a frissítőpontokon étel-ital kiegészítés/kedveskedés várja a résztvevőket.
Nem lesz lakodalom, ne arra készülj!!! 🙂

5.00 találkozó Csörötneken
Regisztráció, póló osztás, nevezési díjak befizetése! Aki nem utalt az pontos összeget hozzon!
6.00 Rajt. A túrát egy tréler és személyautók kísérik, amik a két pihenőponton a frissítőket biztosítják.
11.00-ig Érkezés Körmendre, az első frissítőpontra. Aki előbb beérkezik, annak több ideje van pihenni, enni, regenerálódni.
11.00-kor mindenkinek el kell hagynia a körmendi frissítőpontot, akinek ez nem sikerül, az felpakol a trélerre vagy a Weking Bázison hagyja a hajóját.
11.00 Legkésőbbi továbbindulás Körmendről! Alternatív megállóhely: Árvíz Presszó, Molnaszecsőd.
15.00-ig Érkezés Püspökmolnáriba a Joe tanyára, ahol a második  frissítőpont lesz. Aki 15.00-ig nem érkezik meg, az felpakol a trélerre és a kísérőkocsik segítségével utazik tovább Ikervárra.
15.00 Legkésőbbi továbbindulás Püspökmolnáriból!
19.00-ig Célbaérkezés az ikervári gáthoz! Folyamatos trélerre pakolás. Érem és oklevél átadás. 19.00-tól Az érkező szállítójárművek segítségével visszautazunk.
A rendezőség a programváltoztatás jogát fenntartja!

Szállásfoglalás: Körmend, Bárkaház
Jó túrázást!

Raba100_60_2022

Nevezettek

A nevezés a kérdőív kitöltésével és a nevezési díj befizetésével válik véglegessé. Határidő: 2022. május 7.
2022. május 14-én rendezendő Rába100-ra neveztek:

NÉVPOLÓKATEGÓRIATÁVHAJÓBÉRLÉSSZÁLLÁS PÉNTEKSZÁLLÁS SZOMBATTRÉLER HAJÓ VISSZABUSZ / FŐUTALÁS (Ft)NEVEZÉS
Bujtás GáborXLK1100CSÖRTNEK110.000OK
Horváth Attila, Várnai SzabolcsL, LC2100IGENBÁZIS (2)BÁZIS (2)KÖRMEND220.000OK
Orosz László, Nagy Gabriella, Kompolti Hédi, Orosz TímeaXL, XL, L, ?C4100IGENHALÁSZ (4+1)HALÁSZ (4+1)KÖRMEND440.000OK
Aipli Sándor, Szabó AttilaXXL, XLC2100IGENBÁRKAHÁZ (2)BÁRKAHÁZ (2)KÖRMEND220.000OK
Denke Sándor, Nagy JuditXXL, MC260KÖRMEND220.000OK
Keresztes Béla, Bedeő Zsolt, Barabás Béla, Nemes CsabaXL, XL, XL, XLC4100IGENHALÁSZ (4)HALÁSZ (4)KÖRMEND440.000OK
Bérdi Bence, Kocsis ÁdámM, LC2100CSÁKÁNY20.000OK
Sándor Tamás, Horváthné Kovács Katalin, Horváth AntalXS, M, LC3100BÁRKAHÁZ (3)BÁRKAHÁZ (3)KÖRMEND330.000OK
Ignácz ZoltánMK1100BÁRKAHÁZ (1)CSÁKÁNY110.000OK
Major Gellért, Bognár PéterMEGYÉB100
Prehoffer István, dr. Kürthy Dániel, Kispéter LászlóM, L, LC3100IGENKÖRMEND330.000OK
Kárpáti IstvánLK1100CSÁKÁNY1
Gadanecz AndrásLK1100BÁRKAHÁZ (1)KÖRMEND1
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács JoliL, MC2100BÁRKAHÁZ (2)BÁRKAHÁZ (2)KÖRMEND220.000OK
Csömöri Péter, Nyers JuditM, MC2100BÁRKAHÁZ (2)BÁRKAHÁZ (2)KÖRMEND220.000OK
Sallay MiklósMK1100BÁZIS (1)KÖRMEND1
Molnár Csaba, Benkő CsabaL, XLK210016.000OK
Varga Mátyás,
Harasta Mária
M, MK260KÖRMEND220.000OK
Major GellértMK1100
Németh ZoltánMK1100CSÖRÖTNEK110.000OK
Szalay CsabaMK1100CSÖRÖTNEK110.000OK
Maróti István Gábor, Hajdú IstvánM, XLC2100BÁRKAHÁZ (2)BÁRKAHÁZ (2)KÖRMEND220.000OK
Nagy ÁrpádXXLK1100
Csimma Gábor Roland, Csimma Roland, Jeney LászlóL, XL, LC3100BÁZIS (3)BÁZIS (3)KÖRMEND330.000OK
Czencz Ferenc, Czencz HannaL, SK2100CSÖRÖTNEK2
Selényi Zsolt,
Figula János,
Niedermayer Péter,
Kelemen Ákos
XL, XL, XL, LC460IGENKÖRMEND440.000OK
Bana Gábor PéterLK160KÖRMEND110.000OK
Lillik Zoltán, Németh AnitaL, SC2100CSÖRÖTNEK220.000OK
Szukics SzabolcsLK1100CSÖRÖTNEK
Zsámár Dávid, Göncz TamásL, LC260IGENKÖRMEND220.000OK
Vizi SándorLK1100??????????????????CSÖRÖTNEK110.000OK
Bódi Gábor BalázsLK1100??????????????????CSÖRÖTNEK1
Kakas Tamás, Pobori KrisztiánL, MC2100BÁZIS (4)BÁZIS (4)KÖRMEND216.000OK
Szabó ImreXLK11008.000OK
Pfeiffer DánielMK1100BÁZIS (1)CSÖRÖTNEK110.000OK
Katona ZoltánXXLK1100CSÖRÖTNEK110.000OK
Dr. Kovács MátéLK11008.000OK
Mikesi Angéla MK1100KÖRMND1
Köbli Attila, Csendes SándorL, LC2100CSÖRÖTNEK220.000OK
Szabó BalázsXXLC1608.000OK
Bindics Attila, Szabó Sándor IstvánXL, XLC2100KÖRMEND220.000OK
Tóth Tamás, László DzseniferL, MK2100BÁZIS (2)BÁZIS (2)KÖRMEND2
Vasfüggöny Italbolt LK1100CSÖRÖTNEK1

Nevezés

Számlaszám, amire a nevezési díjat várjuk: 11773470-06664149
A közleménybe írjátok be, hogy Rába100 és a neveteket.
Nevezettnek az tekintjük, aki 2022. május 7. éjfélig elutalja a nevezési díjat.
Nevezési díjak:
Aki igényel bármilyen szállítási feladatot, annak 10.000 Ft/fő.
Aki rendelkezik kísérővel és magának megoldja a hajó- és személyszállítási feladatokat, annak 8.000 Ft/fő.
A kérdőíven jelezze, aki szeretne szállást foglalni!

Eredmények

Aipli Sándor – Bedi Tamás

kenu 2

Horváth Attila – Lillik Zoltán

kenu 2

Tóth Roland – Sánta Tamás

kenu 2

Mézes Péter kajak 1

kajak 1

Aipli Sándor – Aipliné Tóth Ilona 

kenu 2

Horváth Attila – Péter Zsolt

kenu 2

Tóth Roland – Németh Attila

kenu 2

Sánta Tamás – Bedi Tamás

kenu 2

Kele Vidra Attila

kajak 1

Turi Attila – Őri Zsolt

kajak 2

Imre András – Horváth László

kenu 2

Denke Sándor – Foki Vilmos

kenu 2

Sásdi László – Csóka Gergő

kenu 2

Mézes Péter

kajak 1

Gál Attila – Iharos György – Buriusz Tibor

kenu 3

Nagy Árpád – Vona Csaba

kajak 2

Kozma Attila

kajak 1

Kele Vidra Attila

kajak 1

Varga Béla – Ladó Miklós

kenu 2

Aipli Sándor – Aipliné Tóth Ilona

kenu 2

Sándor Tamás – Fehér László – Szabó Attila

kenu 3

Orosz László

kajak 1

Horváth Attila – Lillik Zoltán

kenu 2

Péter Zsolt

kajak 1

Frank József

kajak 1

Sánta Tamás – Bedi Tamás – Denke Sándor

kenu 3

Tóth Roland – Horváth László

kenu 2

Farkas József – Farkad Dávid – Tóth Norbert

kenu 3

Boros Zsuzsanna – Szomor Julianna – Szöllösi Judit – Szikora Tibor

kenu 4

Nagy Andrea – Ferencz Tibor – Adamcsek József

kenu 3

dr. Münch István – dr. Szám Kristóf

kenu 2

Török Gergő – Hajba Balázs

kenu 2

dr. Münch Zoltán – Szám István

kenu 2

Nagy Árpád – Vona Csaba

kajak 2

16:13

Váczai Enikő

kajak 1

16:13

Sebastian Iovanel

kajak 1

16:20

Cserjés Károly

kajak 1

16:35

Aipli Sándor – Sánta Tamás

kenu 2

17:10

Szalai József

kajak 1

17:32

Horváth Katalin – Fehér László – Sándor Tamás

kenu 3

17:42

Horváth Attila – Lillik Zoltán

kenu 2

17:46

Barna György – Ispánki Zoltán

kenu 2

17:54

Varga Béla – Varga Nina

kenu 2

18:12

Miskolczi Andrea – Ferencz Tibor – Adamcsek József

kenu 3

18:13

Boros Zsuzsanna – Fehér Gabriella – Szomor Julianna – Szikora Tibor

kenu 4

18:55

Őri Zsolt

kajak 1

18:59

Benkő Csaba – Molnár Csaba

kajak 2

18:59

Lőrincz Endre

kajak 1

18:59

Péter Zsolt

kajak 1

18:59

Széplaki Tamás

kajak 1

19:07

Imre András – Bíró Tamás

kenu 2

19:08

Tóth Roland – Horváth László

kenu 2

19:09

Szép Balázs – Szép Cecília

kenu 2

19:24

Papp Krisztián – Dienes András

kenu 2

19:29

Kele Attila– Keléné Majzik Bernadett

kenu 2

19:35

Németh Géza

kajak 1

Ölvegyi István

kajak 1

Konya Imre

kajak 1

Németh Géza

kajak 1

9:55

Sebastian Claudiu

kajak 1

9:55

Fehér László, Fehér Gabriella, Csömöri Péter

kenu 3

9:58

Nagy Árpád, Vona Csaba

kajak 2

9:58

Skoda Tamás

kajak 1

10:28

Aipiné Tóth Ilona, Szabó Attila

kenu 2

10:30

Molnár Csaba, Benkő Csaba

kajak 2

10:34

Széplaki Tamás

kajak 1

10:44

Lillik Zoltán, Tóth Roland, Várnai Szabolcs

kenu 3

10:55

Sápi Gergely

kajak 1

10:56

Balogh Tamás

kajak 1

10:56

Kakas Tamás

kenu 1

10:58

Pobori Krisztián

kenu 1

10:58

Horváth Attila

kenu 1

10:58

Aipli Sándor

kenu 1

10:59

Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal, Sándor Tamás

kenu 3

11:00

Kónya Imre

kajak 1

11:14

Valach Mihály

kajak 1

11:14

Szomor Judit, Szikora Tibor, Kirchner Árpád

kenu 3

11:15

Bálint Zsolt, Gergye József

kenu 2

11:23

Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula

kenu 2

11:23

Horváth Tamás, László Krisztián

kenu 2

11:26

Herman István

kajak 1

11:55

Molnár László

kajak 1

12:05

Szép Balázs, Szép Cecília

kenu 2

12:35

Dienes András, Szakács Eszter

kenu 2

12:52

Kontár Ákos

kenu 1

Szabó László

kajak 1

Skoda Tamás

kajak 1

Kakas Tamás, Pobori Krisztián

kenu 2

Nagy Péter

kajak 1

Katona Zoltán

kajak 1

Poszavecz Adrienn, Vizi Balázs

kajak 2

Németh Anita, Lillik Zoltán

kenu 2

Varga Nina, Szigeti Ágnes, Varga Béla

kenu 3

Szigeti Tamás

kajak 1

Kontár Ákos

kajak 1

Ivády Péter

kajak 1

Pfeiffer Dániel

kajak 1

Mészáros Bence, Temesvári Attila

kenu 2

Aipliné Tóth Ilona, Aipli Sándor

kenu 2

Frank József

kajak 1

Bujtás Gábor

kajak 1

Münich István

kajak 1

Várnai Szabolcs, Horváth Attila

kenu 2

Nagy Árpád, Vona Csaba

kajak 2

Szabó Imre

kajak 1

dr. Ivády Péter

kajak 1

11:10

Lakatos Péter

kajak 1

11:10

Bujtás Gábor

kajak 1

11:52

Skoda Tamás

kajak 1

12:45

Szabó László

kajak 1

12:45

Kakas Tamás, Takács Attila

kenu 2

13:09

Mikesi Angéla, Horváth Ágnes, Horváth Attila

kenu 3

13:34

Bérdi Bence, Kocsis Ádám

kenu 2

13:35

Polgár Tibor

kajak 1

13:51

Várnai Szabolcs, Komenda Tamás

kenu 2

13:55

Katona Zoltán

kajak 1

14:00

Szép Balázs, Papp Krisztián

kenu 2

14:17

Vizi Balázs

kajak 1

14:17

Szabó József Attila (Rum)

kajak 1

Murvai Zoltán (Rum)

kenu 1

Varga Péter, Tóth István (Körmend)

kenu 2

dr. Ivady Péter

kajak 1

9:37

Sallay Miklós

kajak 1

9:37

Juhász Gábor

kajak 1

10:00

Kakas Tamás, Pobori Krisztián

kenu 2

10:27

Maróti István Gábor, Hajdu István

kenu 2

10:36

Szabó József Attila

kajak 1

11:12

Tóth János

outrigger

11:14

Horváth Attila, Tóth Tamás

kenu 2

11:20

Kovács Péter, Tóth-Erdei Virág

kenu 2

11:24

Aipli Sándor

kenu 1

11:26

Bánky László

kajak 1

11:43

Bérdi Bence, Bálint Zsolt

kenu 2

11:43

Szabó László

kajak 1

11:43

Jantos Gábor

kajak 1

11:43

Frank József

kajak 1

11:43

Skoda Tamás

kajak 1

11:43

Bujtás Gábor

kajak 1

11:43

Szalay Csaba

kajak 1

11:49

Németh Zoltán

kajak 1

11:49

Lillik Zoltán, Németh Anita

kenu 2

12:05

Jeney László, Csimma Roland, ifj. Csimma Roland

kenu 3

12:10

Czencz Ferenc, Czencz Hanna

kajak 2

12:10

Sánta Tamás, Molnár Csaba

kenu 2

12:14

Katona Zoltán

kajak 1

12:17

Prehoffer István, Friedmann Endre, dr. Kürthy Dániel

kenu 3

12:20

Bódi Gábor Balázs

kajak 1

12:34

Szukics Szabolcs

kajak 1

12:38

Fehér László, Mikesi Angéla

kenu 2

12:38

Ágota Csaba, Takács Attila

kenu 2

12:44

Orosz László

kajak 1

12:45

Kecskés Miklós

kajak 1

12:45

Czigány Tamás

kajak 1

12:45

Köbli Attila, Szabó Sándor, Bindics Attila

kenu 3

12:52

Murvai Zoltán, Kis Zsolt

kenu 2

Bana Gábor Péter, Niedermayer Péter

kenu 2

Kárpáti István

kajak 1

NEVEK KAT TÁV IDŐ
Sallay Miklós K1 100 10:07
Bódi Gábor Balázs K1 100 10:15
Kakas Tamás, Pobori Krisztián C2 100 10:19
Maróti István Gábor, Hajdú István C2 100 10:27
Nagy Árpád K1 100 10:40
Csömöri Péter, Nyers Judit C2 100 11:30
Bérdi Bence, Kocsis Ádám C2 100 11:40
Horváth Attila, Várnai Szabolcs C2 100 11:43
Major Gellért K1 100 11:50
Tóth Tamás, László Dszenifer K2 100 11:56
Molnár Csaba, Benkő Csaba K2 100 11:59
Dr. Kovács Máté K1 100 11:59
Lillik Zoltán, Németh Anita C2 100 12:00
Czencz Ferenc, Czencz Hanna K2 100 12:05
Csimma Gábor Roland, Csimma Roland, Jeney László, Szabó Attila C3 100 12:06
Németh Zoltán K1 100 12:10
Szalay Csaba K1 100 12:10
Vizi Sándor K1 100 12:15
Sándor Tamás, Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal C3 100 12:16
Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli C2 100 12:16
Köbli Attila, Csendes Sándor C2 100 12:30
Prehoffer István, dr. Kürthy Dániel, Kispéter László C3 100 12:30
Kárpáti István K1 100 12:30
Mikesi Angéla K1 100 11:59
Szukics Szabolcs K1 100 12:34
Pfeiffer Dániel K1 100 12:34
Katona Zoltán K1 100 12:34
Orosz László, Nagy Gabriella, Kompolti Hédi, Orosz Tímea C4 100 12:35
Keresztes Béla, Bedeő Zsolt, Barabás Béla, Nemes Csaba C4 100 12:45
Szabó Balázs C1 60 8:35
Zsámár Dávid, Göncz Tamás C2 60 8:44
Bana Gábor Péter K1 60 8:52
Selényi Zsolt, Kelemen Ákos, Figula János, Niedermayer Péter C4 60 9:30
Varga Mátyás, Harasta Mária K2 60